Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Segítene valaki én is elkezdte...

Segítene valaki én is elkezdtem a 90 napos diétát már 13 napja csinálom és az a kérdésem hogy rizst ehetek keményitönapon? Mert valaki azt mondja szénhidrát valaki meg azt hogy keményitö, ja és a tarhonya hová tartozik?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

No igen, ilyenkor jön elő a 90 napos hülyesége: az ételeket nem lehet szénhidrát, keményítő stb alapján bekategórizálni, mert álatalában minden van benne. Az már csak hab a tortán, hogy szénhidrátot és keményítőt nem is igazán van értelme megkülönböztetni. (ugyanis minden keményítő szénhidrát) Ezért mondanak egyik helyen azt, a másikon meg az ellenkezőjét, mert már az alapelv is értelmetlen, hülyeség.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: sokféle rizs van, van aminek magas a szénhidrát tartalma, van aminek alacsony, neten utána lehet nézni több-kevesebb sikerrel az egyes rizsfajtáknak.

Tarhonyáról itt találsz adatokat:

[link]


Alapvetően viszont a te belátásodra van bízva, hogy melyik napon eszel, mert mint azt fentebb említettem nincs objektív rendszer, ami megmondja mi szénhidrát és mi nem.

2009. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok a 90 napos híve..de a rizst azt keményítő napon edd.akkor ehetsz ilyeneket: Bármilyen zöldségféle (bab, borsó, zöldbab, lencse, sárgarépa, burgonya) szénhidrát napon pedig a tészták, sütemények édességek.
2009. márc. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Rizs: keményítő napon

Tarhonya: szánhidrát (mivel tészta)

2009. márc. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!