Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Adnátok pár tippet a kezdéshez?

Adnátok pár tippet a kezdéshez?

Figyelt kérdés

Még nem próbáltam, olvasgattam a kérdéseket, de nem sokra jutottam..

Tudnátok párat írni, hogy milyen napokat célszerű tartani?:) és még csak annyit, hogy segítenétek az első 4-5 napot kitalálni?

Köszönöm.


2011. ápr. 29. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
No és te mi vagy? Fiú, lány? Hány kg-tól szeretnél szabadulni? Miket eszel, mennyit mozogsz MOST? Választ max. ezek után lehet neked adni..
2011. ápr. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

oksa.. 16 lány, 7-10 kilótól szeretnék szabadulni. a spárgán, a spenóton és a sóskán kívül sokmindent megeszek, meg amik viszonylag könnyen elkészíthetők.

heti 4x lovagolok 1 órát, hetente 2x futok 600m-t. és most nem nagyon mozgok.:)

2011. ápr. 29. 00:39
 3/5 anonim ***** válasza:

A lovaglástól legföljebb a ló fogy:) 600 méter futás meg semmi.

"a spárgán, a spenóton és a sóskán kívül sokmindent megeszek" A disznó is aztán nézd meg hogy néz ki:)

A futást nem távolságra kell mérni, hanem időre.

Fuss napi 5 percet és emeld hetente 1 perccel.

Ehetsz mindent az édességen, a zsíros, olajban úszó vagy fehér lisztből készülő dolgokon kívül.

2011. ápr. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jó hát ilyen zsíros bigyókat meg mekis cuccokat sem szoktam enni de ez szerintem alap:)
2011. ápr. 29. 14:27
 5/5 A kérdező kommentje:
de köszi
2011. ápr. 29. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!