Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Most akkor mit is lehet?

Most akkor mit is lehet?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,h a 90 napos diéta során a szénhidrát napokon ugyebár lehet szószt tenni a tésztára. De ez most milyen szószokat engedélyez? Illetve vacsorára mit ehetek?
2011. jún. 14. 01:14
 1/2 anonim válasza:

Én pl pörkölt szaftott szoktam tenni tésztára, vagy milánói szószt, szigorúan hús nélkül. Ezt a kettőt, mást nem. Sajt szósz úgy tudom tilos, mert tejből készül. Lehet enni fornetti pogit kis adagban, szoktam venni 10 dkg-t nasinak s beosztom egész napra. Néha néha csoki, vagy 1 kis szelet pizza, vegán.

30. nap s így is fogytam hogy ezeket eszem.

Sok sikert.

2011. jún. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az ilyen kötött dolgokat.Mindent ettem este 6-ig,csak kevesebb adagot,de még csokiztam is mindennap,többet mozogtam és nem egész 2 hét alatt -10 kilót fogytam.
2011. jún. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!