Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nelkulozhetetlen a mozgas a...

Nelkulozhetetlen a mozgas a dieta alatt? Kb 15 kg-ot szeretnek leadni,14 napja csinalom, pontosan betartok mindent, de nem sportolok semmit, megcsak nem is setalok, vagy gylogolok.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
hát a mozdás és a folyadékfogyasztás kezdi el elégetni a fölös zsírt szoval nagyon nehéz mozgás nélkül fogyni legalább sétálj vagy ilyesmi
2009. ápr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Nem akarlak elkeseríteni, de mozgás nélkül nem nagyon fog menni :(

Ha nincs kedved semmihez, akkor tűzd ki célul, hogy ahova busszal szoktál menni, oda ezentúl 3 megállót gyalog mész :)

2009. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Mindenkeppen hasznos. Gondolj arra, hogy nem az az igazi orom, ha lefogysz es a merleg x kilot mutat, kozben meg nem biztos, hogy strandra nyugodt szivvel mennel el, hanem az, ha a merleg mutatja az alomsulyt es tukorbe nezve is egy egeszseges testalkatu, szep, eros ember mosolyog rad vissza.

En szules utan fogytam 17 kg-ot, dietaval es heti hat napon egy ora tornaval, amit azota is csinalok.

Egyutt nagyon szuper lett az eredmeny, jobb formaban vagyok sokkal, mint terhesseg elott, amikor ugyanennyi volt a sulyom, de nem sportoltam. Izmosabb vagyok, szebbek a vonalaim, formasabb a labam, rugalmasabb a borom, sokkal jobb a fizikumom, allokepessegem. Jah es bar sulyban ugyanannyi vagyok, de az izmok miatt centikben kevesebb.

15-17 kg nem olyan keves, hogy a bor ne vegye eszre, torna nelkul nem biztos, hogy kovetni tudja a tested vonalat, lehet, hogy itt-ott logni fog a fogyokura vegere, sporttal ezt megelozheted, korrigalhatod. Tudom, hogy elkezdeni nehez, de valassz olyat, ami erdekel, hallgass kozben jo zeneket, tuzz ki celokat es hamar jobban birod majd a strapat, megszereted es sokkal buszkebb leszel magadra, elegedettebb a tukorkepeddel, akar ruha nelkul is. Es szerintem igy arra is kisebb az esely, hogy visszahizz.

Meg egy szempont: egy azonos tomegu, de sportos, izmos sokkal tobb kaloriat eget el ugyanannyi mozgassal (akar az alapveto funkciokkal, mint pl legzes), mint egy kevesebb izommal ellatott. Magyarul, ha sportos vagy, akkor sokkal jobb esellyel indulsz azert, hogy ledolgozod a nap folyaman bevitt kaloriakat es nem kepzel felesleget.

2009. ápr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Heti 3x egy fel ora Beres Alexandraval jo? Inkabb,mint a gyaloglas!
2009. ápr. 20. 19:54
 5/5 anonim ***** válasza:
az is jó
2009. ápr. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!