Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Lebírok fogyni a 90napos...

Lebírok fogyni a 90napos diétával,65kilóra?

Figyelt kérdés
82kiló vagyok,ha betartok mindent,mellette eljárok futni,és tornázom is itthon..elérhetem a 60valamennyi kilót? szeretnék 64-65 lenni =/ az ugye 17-18 kiló..ennyit lehetséges fogyni ezzel a diétával?
2009. ápr. 24. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
ha tényleg betartasz mindent+tornázol, akkor sikerulhet. nekem is -20 kg a cél, én majdnem a 2. hónapnál tartok , és már csak 6 kg-t kell fogynom és meg lesz a -20 kg. sok sikert!
2009. ápr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
ja még elfelejtettem,h én kicsit tobb voltam,mikor elkezdtem
2009. ápr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2009. ápr. 24. 10:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán! Én is annyiról indultam, most lassan két hónap után 70 kiló vagyok. És még hátra van 5 hét. A lényeg, hogy rendszeresen mozogj és ne bűnözz. Csak így érheted el :) Sok sikert!
2009. ápr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

szija!

én már másodszorra csinálom a 90naposat.

először 82kgról indultam és 66kilóra fogytam le úgy hogy kicsevel több ideig csináltam mint 90nap.(mondjuk mivel kézilabdázom nekem mnden nap volt edzésem)

aztán az elmúlt éveknben két műtétem is volt ami miatt több hónapig no mozgás.közben szakított velem a párom, szóval a vigasz zabálás időszaka kezdődött.amitől most megint 80Kg vagyok.

8napja kezdtem megint el a 90naposat.persze még mindíg nem edzhetek egy darabig de már fogytam 2,7kilót.

természetesen bármi sikerül.:D

kitartás:Dés sok sikert hozzá:)

2009. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!