Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 1 hónapig csináltam a 90...

1 hónapig csináltam a 90 naposat, mert gyomorproblémáim lettek. Most mit egyek, hogy rendbejöjjek?

Figyelt kérdés
Mindent betartottam,még a víznapot is megcsináltam.6kg-t fogytam,de a gyomrom úgy tönkrement,hogy majdnem minden nap görcsökben fetrengek.Még a gyümölcslétől is begörcsöl a gyomrom.Eddig teljesen 90napos párti voltam,de már belátom nagy hülyeség volt.
2008. márc. 11. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

mi lenne, ha a mozgással érnéd el....

ott vannak a teák, és kapszulák a méregtelenitésre, tisztitásra...mozgás és ésszel való táplálkozás!!!

úgy néz ki sokan tanulnak most a te esetedből!

köszönje meg mindenki, hogy csak ilyen áron ne!!

ez sem mindenkire érvényes ugyebár, de hát vannak kivételek!

gyógyteák...egyelőre

egyébként pedig kiválthattam más is ---csak éppen erre az időpontra esett a kettő és lehet, hogy erre fogtad....ehhez több infó kellene, hogy ki lehessen jelenteni, de érdemes elgondolkodni rajta..

2008. márc. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

En is csinaptam egy egesz kurat egy eve. Leadtam tobb mint 10 kg-t es ugy terveztem, hogy 3-4 honap utan nyomok meg 3 honapot a tokeletesitesert. Hat, eltelt egy het es annyira de annyira megfajdult a gyomrom hogy jaj meg soha - nem vagyok gyomor v. hasfajos. Nagyon ovatosan ettem meleg kajat finom, gyenge levesfeleket es szepen rendbe jottem de eltartott egy darabig...aztan iden januraban ujra kezdtem nem tanulva az esetbol...es az 5. nap varatlan fogaszati problemaim akardtak ( hello Uj EV!!!) ami egy szep masfel oras fogeltavolitassal fejezodott be. A doki nagyon erosen ram mordult, megegyszer es kulonosen a procedura elott oda ne merjek menni szedelegve! Szoval elkezdtem enni megj. a gyomrom itt is el kezdett fajni csak nem voltam hajlando tudomast venni rola.

Szoval nagyon ovatosan leveske(husleves a legjobb ha lehet, zoldseglevesek) fott krumpli a fenomenalis!!!

Az elet ugy intezte, hogy megegyszer ne fogjak bele hagyjam abba az onkinzast.

Azota beiratkoztam egy fogyiklubba, ahol az a legfontosabb, hogy egeszsegesen taplalkozz es annyit egyel, amire szukseged van es nem tobbet. Nincs megtiltva sem az edesseg sem az alkohol csak annyit kernek, ha lehet akkor alkalmankent es modjaval.

Szoval 3 het alatt leadtam 2 es fel kg-t. Nem vagyok ehes, nem szenvedek a feherje naptol a gyumolcsnaptol es az egesz nap vizivastol sem. Barmit ehetek: modjaval.

Ha meg tudod inni a kamillateat az is nagyon jo a gyomornak. En ezt tettem es ok. vagyok.

2008. márc. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsaitokat,sokat segítenek!Tegnap már elkezdtem gyógyteákat inni és főtt krumplit enni.Ma már hajszálnyival könnyebb.A sors fintora,hogy most hogy abbahagytam a fogyókúrát,a kg-ok csak úgy peregnek le rólam.Ilyen áron viszont nem szerettem volna lefogyni!Ha rendbejövök,áttérek az egészséges normál táplálkozásra.Tanultam a saját káromon!
2008. márc. 12. 10:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!