Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szálkásítással lehet zsírt...

Szálkásítással lehet zsírt égetni?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor írnátok nekem pár gyakorlatot?

Mennyit fogyhatok egy hét alatt persze úgy hogy nem kínzom halálra magam de kis adagokat eszek?

Előre is köszi.

16/F


2011. szept. 27. 07:15
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

"mi a rákról beszélsz? :D jártasság a témában .. 0,5% ? :) "


Ember! Gondolkodj már mielőtt itt bárkinek visszaírkálsz ilyen ótvar paraszt stílusban? Ezt láttad otthon? "rák"..Gyönyörű vagy. Pláne itt látatlanban könnyű más embereket sértegetni. Gratulálok hozzád..

__________________________________________________

Kérdezőnek: ha tartósan akarsz fogyni, az nem egy-két hétig kell, hogy tartson. Lehet gyorsan is fogyni, de annak hosszútávon nincs hatása, élettanilag viszont van!

Heti fél kiló fogyás egészséges. Havi szinten 2-3 kiló belefér. Úgy kell fogyni, hogy azok a kilók ne jöjjenek vissza. Van különbség attól, hogy valaki zsírból fogy, vagy izomból. Mindenféle diéta mozgás nélkül csak az izmot bontja. Tehát könnyebb leszel kilóra, de elpuhulsz, és több lesz a tested teszsírszázaléka. Akkor tudsz ésszel fogyni, ha odafigyelsz a táplálkozásra, és mozogsz is mellé. Neten ki tudod számolni az alapanyagcseréd, tehát h mennyi kalóriára van szükséged a létezéshez. fogyáshoz ebből vonjál le 3-4százat, és ennyit kell enned. S ebben legyen minél több egsézséges étel, köret helyett zöldség, sok gyümölcs, és napi 2-3 liter víz! Ha elkezdessz mozogni, bizonyára alakulni fog a tested. A szálkásítás hülyeség, ahhoz diéta kell, meg túl sok fehérje és kevés szénhidrát, s mint tudjuk, a szervezetedtől nem szabad megvonni semmit sem, pláne egy-két hét után úgy bekattanna az idegrendszered, hogy orbitális kajálásban állnál meg. Szóval a tippem: egészséges étkezés, sok folyadék, és az a mozgásforma, ami neked a legjobban tetszik. Nem érdemes sanyargatni magad, vagy fehérje-turmixokat innod..

2011. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

én, segítettem Kérdezőnek. legalábbis ráébresztettem a tájékozatlanságára.

te... izé, akármi vagy, beszólsz nekem, a stílusomat kritizálva. gratulálni tudok.

2011. szept. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

12:50esnek köszönöm..

Milyen gyakorlatokkal,sportokkal lehet zsírt égetni?

pl.Futás,biciklizés,felülés stb?

2011. szept. 27. 14:32
 4/6 anonim ***** válasza:

a srác aki belém kötött nem írt baromságokat, szálkásításról mondjuk fura fogalma van. Neked Kedves Kérdező meg azért hívtam fel a figyelmedet a hiányosságaidra, hogy esetleg utána olvass..


Kérdezted: "Milyen gyakorlatokkal,sportokkal lehet zsírt égetni?" - minden kis intenzitású izommunka ~zsír bontásából származó energia felhasználásával megy végbe. levegő vételtől kezdve a beled perisztartikus mozgásáig. ezen kívül minden edzés (vagy sport, ahogy írtad) CH típusú tartalék tápanyag (glikogén) és zsírsavak oxidációjával fog járni, nem könnyű megbecsülni, milyen mozgás melyikkel inkább. de ha Te neked elmondjuk, hogy az intenzív edzés az izmok, máj glikogén raktárát bontja, azzal nem leszel okosabb (válasz: intenzív súlyzós edzés, intervallumos futás, harcművészet gyakorlása, küzdősport) mert komplex folyamatokról továbbra sem lesz fogalmad, hiszen nem olvasol utána :D

minél keményebben edzenél, annál több energiát használna el a tested, elég lenne ezt követned.

2011. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"szálkásításról mondjuk fura fogalma van"


a budibilder.hu :) oldal a fehérje-agyúak bibliája, ott is így van leírva a szálkásítás..


Addig, amíg nem bántok meg egy kérdezőt se, kedves Azcél nevű felhasználó, te csak ne minősítgess engem "izé"nek.. Tudod sokat számít a hangnem, hogy valakinek mit, hogy, s főleg milyen stílusban mondunk. Ilyen "mi a rákot" beszélsszel nem észhez téríted, hanem azt mutatod meg, te mit hoztál magaddal otthonról...

2011. szept. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

semmit sem számít a hangnem. vagy intelligens valaki eléggé, hogy megértse ami le van írva, vagy járjon még iskolába, és akkor talán elég intelligens lesz egyszer, hogy megértse. ha nem, hát nem. én pedig ha valakit érdekel, sokszor szívesen leírom mi lehet megoldás a problémájukra, hogy értik-e miről beszélek, illetve megfogadják-e, az már csak az ő alkalmasságuk kérdése.


builder.hu, szálkásító étrend. nos, ha ebben a "játékban" játszol te is, mint én, akkor alig ha nem ez az egyik legegészségesebb étrend, amit egy ember követhet, zsír csökkentés céljából. és majdnem ezt, ha a tömegét szeretné megtartani. te is egészséges étkezésről írtál, a szálkásító étrend ennek a kissé elvont fogalomnak a pontosan összeállított változata.

ha úgy véled, nem vagy elég ember, hogy elég fehérjéhez juttasd a tested, az persze a magad álláspontja, de szubjektív dolgok nem befolyásolják a valóságot. a valóságban pedig, elég komoly igényei vannak a szervezetünknek, ezeket az optimális működéshez nem árt biztosítani.


és még egyszer: honnan jöttem, mit hoztam magammal irreleváns, ráadásul csak az én dolgom. ezt nem firtatnám. a "mi a rák ez" és hasonlók csak szófordulatok, nem értem a nemtetszés nyilvánításodat ezzel kapcsolatban, de természetesen nem is érdekel.

ha időnként sértő dolgot írok, akkor nem biztos, hogy bennem van a hiba, aki esetleg megsértődik, előfordulhat hogy egyéb lelki probléma miatt érzelgős.. én viszonylag objektíven írom le a dolgokat. nyilván nem mindég.

2011. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!