Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Baj ha keményitönapon keményit...

Baj ha keményitönapon keményitöt ettem délelőtt?

Figyelt kérdés
nem ettem még ma gyümölcsöt,egyszerűen nem kívánom.. de családnak most foztem meg a paradicsomos káposztát,és a káposztából, három kanállal megettem..(11órafelé)igaz,a paradicsom is rajta volt,de inkább csak fött káposzta,aza kicsi paradicsom ami meg rajta volt a káposztán,az semmi.. bezavarhatott ez?hisz,már majdnem dél.és keményítönapom van. bünöztem volna?:/
2009. ápr. 29. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is csináltam már ilyet és fogytam tovább,én általában 11 és fél 12 között eszem és mégis fogyok úgyhogy ezen ne stresszeld magad:) Amúgy is az a 3 kanál nem számít:)
2009. ápr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jaj kösziszépen, megnyugodtam:)
2009. ápr. 29. 12:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennyi ésszel még bírsz levegőt venni?


Ne haragudj de KEMÉNYÍTŐ napon lehet-e KEMÉNYÍTŐT enni?

2009. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

-.-'

úgy értettem hogy délelőtt lehet-e enni...

2009. ápr. 29. 13:28
 5/8 A kérdező kommentje:
meg volt benne ugye rántás,paradicsom.. ezért kérdeztem:D deinkább neválaszolj hanemtudsz normálisan:D
2009. ápr. 29. 13:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyeneken fennakadsz akkor aztán neked teljesen mindegy, nekem elhiheted.
2009. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jajj. azért kérdeztem mer sokak szerint nem kellett volna-.- jó mindegy xDD
2009. ápr. 29. 14:34
 8/8 anonim ***** válasza:
nem baj,ezen ne aggódj.ha 1-2-szer nem eszel reggel gyumolcsot,nem gond,nem mindig kívánja az ember. én amúgy sosem eszem reggel gyumolcsot. a diéta elejétol kezdve mindig azt eszem,amilyen napom épp van és jó utemben fogyok.
2009. ápr. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!