Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nagyon sokat ettem. Mit tegyek?

Nagyon sokat ettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rengeteget ettem,illetve ennél mindig kevesebbet ettem.. De most... Délelött nem ettem gyümölcsöt,majdnem délben megettem egy félcsomag kukoricapelyhet. Ebédre rizst borsót-répát-kukoricát összekeverve,pörkölt Szaftal. és ettem egy üres zsemlét. Keményítönapom van amúgy :( Akkor ma már ne egyek?:( Vayg mitcsináljak?:(
2009. máj. 7. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Délutánra felejtsd el a kaját.
2009. máj. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oksa. de akk már csak holnap egyek?
2009. máj. 7. 14:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez az étrend még a 90 naposhoz is szar. Nem is ettél szinte semmit... Attól, hogy nem eszel, lehet, hogy fogysz, de nem hájat, hanem izmot!


Szerintem egyél még valamit, aztán told el a segged kondiba, vagy vakard elő a fitness dvd-t. Végső esetben, menj le sétálni, kocogni.


Azzal, hogy nem eszel, csak a testedet, szervezetedet teszed tönkre. Azzal, hogy sportolsz az egészségedért is teszel! Gondolkodj kicsit!!

2009. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a pörkölt szaft és a zsemle mióta keményítő?
2009. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi. hát énitt úgy olvastam,hogy sokan ették keményítönapon rizst,szaftal.hisz a rizsböl van benne jóval több. kenyér meg mindennap (kivévegyümölcsnap)megengedett egy szelet.. vagytévedek? én helyette zsemlét ettem. csak arra lettem vna kiváncsi, h ez nagyonsok-e?(:
2009. máj. 7. 15:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok, sőt kevés. Ez a diéta úgy szar ahogy van...


Ha ehetsz bármikor szénhidrátot, akkor hol a szétválasztás??? Segítek: sehol!!

2009. máj. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
úgy van a diétában hogy ehetö kenyér mindennap,bár elhagyásával eredményesebb a diéta. én viszont kb 5naponta eszem egy zsömlét, múltkor(5napja)ettem egy szelet kenyeret a virslihez.azóta csak ma.és ma csinálom 10napja:) eddig fogytam 2kilót:)
2009. máj. 7. 15:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb olyan hogy a diétában megengedett napi 1 kiló disznózsír de elhagyásával a diéta hatásosabb...

Vicc ez az egész 90 napos úgy ahogy van...

2009. máj. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem baj, ha tettél egy kis szaftot a rizsre. Bár én a rizst gabonanapon eszem, hisz az szerintem gabona.

Szénhidrátnapkor=gabonanap pl. a tésztára én is szoktam rakni egy kis paprikáskrumli szaftját, éppen csak az íze miatt. Természetesen krumplit nem!

2009. máj. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!