Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ehetek este, ha ma még csak...

Ehetek este, ha ma még csak délben ettem?

Figyelt kérdés
ezt az estet ugy gondolom,hogy delben ettem itt a munkahelyemen fott krumplit,zoldseggekel(paprika,paradicsom...) aza kerdesem,hogy a vacsoramat megehetem este? nemsoka erek haza,es elmegyek a boltba, kukoricájért. ha jól emlékszem 28dekás.. és 10dekába van 110kalória.. ha jól emlékszem. akkor eza 28deka,akkor ez olyan 300kalória.. ezt megehetem este? vagyis,még ma csak délben ettem,már kopog a szemem.tudom,nem ajanlatos ilyenkor enni,de megehetnem megis 7fel 8 korul? egyebkent ejfel korul fekszem le, ha ez nyoom valamin :)
2009. máj. 11. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Nyugodtan... sőt egy kis majonézt is tegyél hozzá! Én úgy szeretem.
2009. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi :):)

Amugy azt nemirtam,hogy ma kemenyitonapom van.

2009. máj. 11. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy rendszeresen egyél, és cask annyit, amennyit aznap még le is adsz. tehát este 10kor ezért nem ajánlatos kajálni, mert azután már nem mozogsz és nem ég a zsír. Semmiképpen ne koplalj estig!! egyél inkább húst salátával, abból simán jóllaksz és egész nap eleszegetheted :D
2009. máj. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!