Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 napost csinalok. Lehet e...

90 napost csinalok. Lehet e cukorpotlot hasznalni gyumolcsre, teaba? A salatakra onteteket?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az a cukorpótló?
2009. máj. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Édesítő.

Sztem mehet de ne vidd túlzásba mert nem túl egészséges.

2009. máj. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A teát még értem, de hogy a gyümölcsbe, salátaöntetbe miért kellene cukrot vagy édesítőt tenni, azt nem értem :(


A teába tehetsz egy picit, a kérdésedre válaszolva :)

2009. máj. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

peldaul mi mindig cukorral es citromlevel isszuk a teat, vagy peldaul az epret, grapefruitot meg szoktuk cukrozni, mivel en nem hasznalok cukrot csak cukorpotlot, vagyis edesitoszert..........

kulon kerdes volt hogy lehet e a salatakra egy ici pici ontetet rakni, nem pedig cukrot az ontetbe.........

azert koszi a valaszokat... mindenkinek sok sikert es kitartast kivanok, otodik napja kezdtem el a dietat, nagyon komolyan betartva eddig 2 kilo lement......... remelem igy is folytatodik........

2009. máj. 24. 01:42
 5/5 anonim válasza:

szerintem igen. Lényeg, hogy ne aszpartman vagy valami modern készítményt használj. sokról azt hallottam, hogy rákkeltő.


A xillit vagy akár a stevia is jó. Ezek természetes édesítők, keres rá a neten.

2009. máj. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!