Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyi kiló leadására lehet...

Mennyi kiló leadására lehet számítani hogy ha végigcsinálom? Az bajnak számít ha felcserélem a napokat?

Figyelt kérdés
2008. márc. 31. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, bajnak!! Ha azt akarod, hogy az anyagcserédet beállítsa, akkor ne cserélgesd a napokat.


Hát hogy mennyit, az alkattól, kitartástól és attól is függ, mennyi felesleged van a kezdetén. Minél több a felesleg, annál több megy majd le.

2008. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem márt csak 2 hét van hátra,de elértem a kitűzött súlyt!70kg voltam,most 61!Lényegében ennyit is szerettem volna fogyni,mert egy éve is ennyi voltam!Napokat SZIGORÚAN TILOS felcserélni!De ha így állsz hozzá el se kezd!Akaretővel és kitartással elérheted a kivánt súlyt,de 90 nap előtt is abbahagyhatod!Sok sikert!
2008. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én most tartok a 4. hétnél és eddig 8 kg ment le. Szigorúan betartok mindent, + heti 2-3 alkalommal aerobic, alakformáló, box!

Ha van akaraterőd és kitartásod, hidd el menni fog. :)

2008. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!