Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Maximumot hogy érhetem el?

Maximumot hogy érhetem el?

Figyelt kérdés

Adott a nyári szünet, romokban a "legszebb éveim" 1 szóval túlsúlyos.

A nyári szünetbe akarok bármit megtenni a maximális eredményért.

(kb. 50kg minimum amit lekéne adjak) még úgyis maradna rajtam...

Hát pár kitétel : a túlsúlyból adódóan félénk visszahúzódó vagyok,(és ink megteszek bmit itthon csak ne keljen menjek a kondi terembe meg szakkörök)Szóval otthon bmit megcsinálok.

Éttrend változás, Sport

Valaki adna 1 tippet és tanácsokat vagy aki bíztat?(mert sokszor elhatároztam de nem sikerült..)

Szóval valaki kidolgozná nekem a nyarat(úgy hogy tartsam a célt)???


2012. márc. 23. 01:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban 50 kg+ súlyfelesleged van, ne itt, effektíve laikusoktól kérj tanácsot! Ekkora súlyt csakis orvos felügyeletével érdemes leadni. Szóval menj el a háziorvosodhoz, kérd ki az ő tanácsát!

Első körben az étkezésen kéne változtatni, ekkora súlytöbblettel az úszáson kívül semmilyen sportot nem ajánlanék, mert minden terheli az izületeidet.

2012. márc. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első valóban leírt mindent. Ekkora súly leadásához már segítség kellene. Háziorvost mindenképpen felkeresni, illetve egy dietetikust, hogy állítson össze egy étrendet.
2012. márc. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!