Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nagy baaj? ( kérdésed túl...

Nagy baaj? ( kérdésed túl rövid, . )

Figyelt kérdés

keményítő napon bűnözteem reggeel :SSS

megettem két zsemlét meg egy túrórudit...tudom nem szabadott vna de már annyira éhes voltam. azután egy órával felpattantam a biciklire és elmentem a városba körbe furikáztam. miután hazajöttem meg ment a hasam. :O kiis jött az egész?


ma már csak ebédem lesz ugy döntöttem , nem akarok több kalóriát bevinni igy is elrontottam, még sosem bűnöztem pedig már csinálni pár napja, most meg áááá

ebédem lesz rizs egy kis paradicsommal. ennyi.


2012. júl. 7. 11:20
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és amugy mindennap futok fél órát. de ma pont nem megyek, mert ma családi program lesz. de igyekszem ma este tornázni főleg hasra.
2012. júl. 7. 11:24
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a nagy baj, hogy számodra a fogyókúra ezt jelenti: "már annyira éhes voltam"
2012. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi a nagy baj? "Bűnözésnek" nevezni az evést.Ez tud a legjobban felidegesíteni a fogyókúrázókban. Értem én,hogy ez fontos, értem én,hogy odafigyeléssel akarod csinálni... de hülyén csinálod az egészet. Ez éheztetés,nem fogyókúra.Csodálod,ha megy a hasad? Hiszen nem eszel semmit,és végre mikor kerül valami szénhidrát a szervezetedbe,a beleid azt se tudják mi van,mert időtlen idők óta nem láttak ilyet...ne legyél idióta,és kezdj el ENNI... nem rizst meg paradicsomot...le lehet fogyni úgy is,hogy az ember nem sanyargatja magát és nem fakad sírva egy tányér ételtől...oda kell figyelni,de nem így,ahogy Te csinálod. Ez a legnagyobb hülyeség... nagy baj igen! Nagy baj,hogy az evést bűnözésnek nevezed,és annak is fogod fel.A legalapvetőbb emberi tevékenységeink egyike,akkor is,ha fogyókúrázol... sejtem,milyen a hangulatod,ha bűntudatod lesz a kajálástól,de kb meg is érdemled,ha ennyi eszed van.
2012. júl. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a nagy baaj, hogy ostoba vagy, de talán még kitartó olvasással kiemelheted magad az állati sorból. Ennyi.
2012. júl. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!