Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ez így akkor nem volt már...

Ez így akkor nem volt már teljesen fehérjenap?

Figyelt kérdés

Reggelire ettem 2db almát, azután a kisfiammal problémák voltak, nem lényeges hogy mi, de végig izgultam a fél délutánt, szóval az ebéd elmaradt.. Kácsingtam a kórházban 1sonkás szendvics felé, de már nagyon utálom a kenyeret, így nem vettem meg. Haza értem, süttem magamnak -zsíradék nélkül,a saját "zsírjában" sült - 2szelet húst. és ettem 1tányér üres húslevest.Amúgy a hús, az olyan volt a mint a fasírt,csak kenyér,és olaj nélkül készítettem darálthúsból.

Tehát,akkor a mai napom így néz ki :


Reggeli- 2alma

Ebéd- semmi

Vacsora - 2szelet paprikás hús, + 1tányér üres leves.


Ugye nem rontottam el?:(


2009. júl. 17. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenképp az volt, hiszen nem ettél mást, csak fehérjét. Az ebédet viszont kár volt kihagynod, az a szendvics megfelelő lett volna. A vacsora jó, de szerintem kevés, a leves meg délre való. Ettől ugyan még nem borul fel a diétád, de legközelebb jobban figyelj oda! Nekem is volt olyan, hogy délután 4-re értem haza, akkor ebédeltem normál adagot, a vacsora meg 8 felé volt, de csak minimális. Így is lehet legközelebb, ha nincs időd és lehetőséged a déli étkezésre.

Amúgy meg igencsak irigyellek, hogy már nagyon utálod a kenyeret. Bárcsak én is így lennék ezzel!

Azért sok sikert!

2009. júl. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!