Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Milyen feltéttel lehet pizzát...

Milyen feltéttel lehet pizzát enni?

Figyelt kérdés
Paradicsom, gomba oké... de sonkát, sajtot nem lehet, a zöldség sütve már elvileg keményítő, gyümölcsöt se lehet... akkor mit???
2008. máj. 18. 12:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Pizza? Alapvetően a pizza tésztáját nem kéne megenni. Helyettejavaslom a teljes kiőrlésű vagy barna kenyereket,melegszenyának kiváló hidegen is jó. Ha rozslisztből gyúrsz pizzatésztát esetleg.Már ha ez egy fogyókúra. Amúgy a sonkával nincs baj, a sajt pedig néha kell is az összetevői miatt.Ananászt lehet, csirkemell grillezve..pl
2008. máj. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mielőtt válaszoltál, elolvastad hogy milyen témakörben tettem fel a kérdést?? 90 napos diéta... Szénhidrát napon lehet pizzát enni, csak arról nem szól a fáma hogy milyen feltéttel. Amit írtál, teljesen használhatatlan, tekintettel arra, hogy a sonka, a sajt a csirke, mind fehérje, tehát nem lehet együtt enni a tésztával, ahogy a gyümölcsöt se...
2008. máj. 18. 15:09
 3/16 anonim válasza:
75%
Bakker ha ilyen okos vagy akkor miért nem tudod ezt se? Az első hozzászóló segíteni akart erre még neked áll feljebb!
2008. máj. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

első válaszoló vagyok. Bizonyos vizsgákkal rendelkezem élelmiszerkémiával kapcsolatban. Ha megvan a 90 napos diétád, akkor olvasd el mégegyszer, mert lehet benne van a feltét is. Remélem hasznos. Elolvastam milyen a kategória, de gyakorlatban nem javasolnám a fehértésztát még szénhidrátnapokon sem. Ha nem hasznos a válaszom akkor olvasd el a többiekét, látom ezrével akarnak neked segíteni. ÉS KÖSZ A MÁSIK VÁLASZOLÓ VÉLEMÉNYÉT!!!!ÜDV.

Ja te pedig-kérdezőkém, ha nem sikerül a diétád keress fel szakembert.

2008. máj. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Én sem javasolnám a pizzát , szerintem a pizzatészta mindenképpen hízlal ! Fogyni biztos nem fogsz tőle!!
2008. máj. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
A fogyókúra nem a hizlaló ételekről szól. Igaz, koplalni sem szabad...
2008. máj. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%

a pizza tészta ugyanaz mint az élesztős kenyér amit othon csinálhatsz a gépben... másodjára cisnálom a diétát az elsőnél 10 kilót adtam le, szénhidrátnapon mindig kenyeret pizzát, illetve tésztát ettem...semmi bajom nem volt, sőt... szóval én kukoricát, esetleg hagymát, olivabogyót tettem rá(meg paradicsomszósz).


Aki pedig tényleg nem tudja mi a 90 napos lényege az ne ide irogassan hanem a titkos naplójába, ez nem csak az a mostani hozzászólásokra írtam, hanem mindenkinek szól akinek ingere van hogy okoskodjon:)

2008. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Utolsó!! Köszönjük a válaszod , a kérdező örül. Itt senki nem szakértö, csak véleményt tudunk adni. még te is!! Lehet hogy ami neked bejött az másnak nem.

Tulajdonképpen azért van ennyi diéta mert mindenki más. Ha nagy súlyról van szó akkor szakember tud segíteni, nem itt bárki.Nem egymás piszkálása a cél.

2008. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Én minden ch napon pizzát ebédelek (én készítem), paradicsom szósszal néha gomba is megy rá. Vacsi 2 db süti + a 90%-os csoki. Másnapra -1 kg az eredmény.Nem kell éhezni a diéta alatt!
2008. máj. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
2 db süti és csoki = -1 kg? ezt nem bírom elhinni.....
2008. máj. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!