Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nekem nagyon nehezen megy....

Nekem nagyon nehezen megy. Melyik a legjobb fogyokura? Leghasznosabb?

Figyelt kérdés
neki szeretnék álni egy fogyokurának,de nem tudom h melyiknek..vagy h áljak neki.?nem nagyon a 90naposnak akarok azt probáltam de nem használt..vagy nem tudom.leszeretnék fogyni olyan 20km-ot..hogyan kezdejem.mit csináljak.15 éves lány vagyok.és válzotatni szeretnék magammon!Köszi elöre is
2009. aug. 13. 01:36
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem hülyeség a koplalás ,mert úgy se tudsz örrökre fogyózni jobb az életmód váltás én mindennap futok 3km-ert egyenlőre és rendesebben eszek mint régebben sztem ez a jó megoldás:)
2009. aug. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én már mindent kipróbáltam ezen a téren de csak a napi több óra sport és a drasztikus fogyókúra vitte lentebb a súlyomat. idegileg is kikészültem az egésztől. most az orvos felírt egy gyógyszert és valósággal semmit sem kell csinálnom. 1 hónapja szedem, lement 4 kiló, nem sportolok és annyit eszek amennyit akarok. furcsa az egész a sok szenvedés után.
2009. aug. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se kell nagy hűhót csapni a diétátzásból.Csak arra kell figyelni hogy ne tömjük tele a bendőnket. 1500-2000 kcal bőven elég egy napra normál adagokra elosztva.Ja és egy kis mozgás mindenkinek kell:-)!
2009. aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.de azért várok még válaszokat!
2009. aug. 13. 14:30
 5/7 anonim ***** válasza:

szia. én is épp most akarok neki állni a fogyókúrának. ha gondolod, hogy egyedül nem megy, akkor szívesen fogyókúrázom veled. én is próbálok leadni pár kg-ot, de valahogy nem sikerül. aztán, ha van vki "mellettem" lehet könnyebben menne. Ha benne vagy akkor írd meg ide. és priviben megbeszéljük a dolgokat. :)


16/L

2009. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15 évesen???????? SPORTOLJ!!!!!!!!
2009. nov. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

wado ryu karate :)

az első két alkalom, ha alapos az erőnléti edzés, pokol lesz, de utána azonnal jóbban érzed magad és nagyon gyorsan eltűnnek a plussz kilók :) Ráadásul élvezetes sport

2010. jún. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!