Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szeretnem tudni hogy a szeszes...

Vizi istvan kérdése:

Szeretnem tudni hogy a szeszesital menyire befolyasolja a fogyokurat?

Figyelt kérdés

#vizus
2013. jan. 26. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
A nagy kalóriatartalom miatt negatívan.
2013. jan. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szénhidrátnak számít.


aki komolyan fogyózik, az ne igyon alkoholt. hétvégén se, csak mert buli van!


minden nem megy együtt, hogy bombázók is legyünk, meg ne szóljanak meg a barátok, hogy nem iszunk, meg minden.... valamit valamiért


egy pohár száraz fehérbort szabad, de csak nagyon ünnepi alkalommal. abban van a legkevesebb kalória

2013. jan. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ja, most látom, fiú vagy.


akkor úgyse fogod megállni, max megmagyarázod magadnak....

2013. jan. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 poiu ***** válasza:
Magas a kalóriatartalma, de igazából attól függ, hogy mennyit iszol és hogyan az étvágyadra. Lehet fogyni ivás mellett, de ha nem iszol, egyszerűbb. Ha azonban évek ót a rendszeresen iszol, akkor a megvonás miatt nőhet az étvágyad. Kísérletezz.
2013. jan. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

üres kalória, észrevétlenül simán lehet belőle nagyon sokat inni és ugye ez generálja magát :D tehát ha megiszol már 3 sört, utána már kell egy rövid is stb. legalábbis nálam...


én max fehérbort szoktam mostanában, esetleg light cola-val (nem egészséges, tudom)


egyébként vízvisszatartó hatása is van, szóval napokra kiütöd magad egy-egy ivászat után diéta szempontjából.


arról nem is beszélve, hoyg részegen egyszerűbben nyúlsz a ropi után és éjjel is belefér még egy gyros hazafele :)

2013. jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előttem szólók nem említettéék az alkohol vízhajtó és savasító hatását. Egyik sem elhannyagolható kötülmény.
2013. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!