Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ma keményitönapom van ti mit...

Ma keményitönapom van ti mit esztek mert én már nem tudom mit kéne enni aki tud irja nekem le mit szokott keményitönapon enni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 10:29
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Nekem is a keményítőnappal volt a legtöbb gondom...

De lássuk csak.

Ehetsz mindenféle zöldséget, tehát ehetsz pároltzöldségeket.

Én szoktam csinálni rizses lecsót, az is nagyon finom!

Meghát természetesen ilyen-olyan krumlikat(sült, főtt, krumlipüré). És bármilyen főzeléket!

Csak ott azt valahogy másképp kell elkészíteni. Szal az alapját az egésznek... De azt nem tudom hogyan, mert anyukám szokta csinálni!


Remélem segítettem, sok sikert!

2009. szept. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én alapvetően nem szeretem a zöldségeket szóval ilyenkor én is nagy bajban vagyok de azért egy kettő ami lecsúszik:

lencsefőzelék, babfőzelék, csülkös bab csülök nélkül, pattogatott kukorica, krumpli leves, zsírgőzkrumpli, gomba pörkölt, sütött tök.....

2009. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hamis székelykáposzta rizzsel, sült krumli, főtt zölségek pirított hagymán és a fantáziád receptjei.
2009. nov. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!