Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nem értem! Most ez hogy is van?

Nem értem! Most ez hogy is van?

Figyelt kérdés

Szóval az oké, hogy le van írva hogy keményítőnap meg gyümi nap.. de itt is van ugye reggeli, ebéd, vacsora!

Ugyan azt egyem egész nap, vagy pl. keményítő napon több dolgot, ami keményítő. És kb. hány órakkor egyek?

PL.suli előtt->reggeli

hazajövök-> ebéd

vacsora-> ??? 5-6óra?



2013. ápr. 5. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Had zavarjalak össze mégjobban. A keményítő egy összetett szénhidrát fajta. Szinte minden étel tartalmaz szénhidrátot fehérjét és zsírt is. A gyümölcs ezek közül csak cukrot tartalmaz ami mellesleg szintén szénhidrát. Folytassam?
2013. ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés!
2013. ápr. 5. 22:52
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Oké.

Igazából 3 óránként kéne enni, de ha a diétád szerint csak 3szor kell, akkor vacsorázz kb 3 órával lefekvés előtt kb úgy lesz a legjobban szétosztva. A 3 fejű sárkány mondta.

2013. ápr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na így már más :D köszii
2013. ápr. 6. 12:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Tehát egy napon át azt a kaját akarod enni, amitől elhíztál? Keményítő. Utána egy napon gyümölcsöt, ami fogyókúra alatt a cukortartalma miatt. A szénhidrát nap megint ugyan ez, egy napig olyan ételekre koncentrálsz, amikkel eddig is híztál.


Na most nem tudom, a kérdésed az, hogy mikor egyél? Hát amikor éhes vagy.


De a keményítőben gazdag ételek, mondjuk kenyér (gabona) evését, nem emberek (az ember csak néhány ezer éve eszik gabonákat!) hanem rágcsálók szokták, ők pedig nem esznek hanem rágcsálnak. Te így tekintesz magadra?


Egyébként majd havonta írhatnál, hogyan állsz a legócskább élelmiszerek fogyasztásával, lehet be fogod tudni bizonyítani, hogy a legolcsóbb kenyér az egészség, karcsúság és erő, energia fő fő forrása!


Én valóban kíváncsi vagyok, még ha meggyőződésem is az ellenkezője! :)

2013. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
* Utána egy napon gyümölcsöt, ami fogyókúra alatt a cukortartalma miatt. NEM KIFEJEZETTEN AJÁNLOTT
2013. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kell leszólni. Sok véleményt olvastam, akik így fogytak le. Szerintem olyan embernek kéne írni, aki próbálta és nem olyannak akin semmi súlyfelesleg és nem tapasztalta. Nagyon bírom, amikor azt írjátok hogy a csodaszerek hülyeségek. Hát most meg a diéta van leszólva?? Értelmes.. ha épp mozogni akarok, a guggolás nem jó mert csak vádlit erősít....aha. Akkor mi a sz@rt?? "Étrendre odafigyelés és testmozgás"

Sajnálom, nekem semmi időm nincsen mozogni, csak a kemény tesi órára tudok hagyatkozni, meg amikor megyek a buszhoz. Ennyi erővel mindent le lehet szólni....

2013. ápr. 6. 20:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Te nem diétát találtál, te megtaláltad a legnagyobb butaságot, és azt a kaját akarod enni amivel eddig híztál. Hol szóltuk ezt le?


Egyébként nincs megtiltva, hogy olvass, tanulj a táplálkozásról, nem tudom neked hogy lett értelemszerű, hogy majd a magas keményítő tartalmú kis magocskákat eszi egy ember, de a valóságban ez csak az utóbbi évezredekben fordul elő.. az ember természetes életmódja a vadászó-gyűjtögető, tehát ennek megfelelő táplálékokat keress. A csokitorta nem ilyen, de a győri édes vagy a danone activia sem. Nem hiszem el, hogy ez nem értelemszerű.


A tornaóra annyira talán mégsem kemény, kemény 45 perc edzés amiből 10 perc talán öltözködéssel megy el..

2013. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!