Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan lesz a 90 + 90 nap után?

Hogyan lesz a 90 + 90 nap után?

Figyelt kérdés
A 64. napon tartok. Nekem az ismerős és baráti köröm még tavaj kezdték ezt a diétát. A 90 nap után 3 hónapig mindenki betartotta a csak csümölcs reggelire, de most mindenki (11-en egytől-egyig!!!)visszahízta amit leadott, több mint a fele társaság többet is. Ez lesz az életformám, vagy én is visszahízok? Kolléganőim is mind kezdik viszzaszedni a kilóikat. Csupa negatív példa, egy pozitív sem.
2007. szept. 19. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is a 90 napos diétát csináltam. Visszahíztam, de terhes lettem azért. Most is végigcsináltam egy 90 napot, odafigyelek az étrendre, és nem híztam vissza egy dekát sem. Természetesen a kúra befejezése után oda kell figyelni, a mennyiségekre, a nassolást el kell hagyni. Ha ismét elkezdesz enni, figyelj a fokozatosságra. Én nem eszem kenyeret, este 6 után már semmit. Lehet ezért maradt a súlyom meg.
2007. szept. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Akinek sok kilótól kell megszabadulnia, az örökké emlékezni fog arra, hogy milyen volt elefántként élni és oda fog figyelni a súlyára. Nincs az a diéta, ami után zabálva nem fog felhízni az ember. Aki hajlamos az elhízásra, annak igenis oda kell figyelni. Ez nem nagy ár, mikor megkaptad az esélyt a 90 napostól. Tapasztalatból mondom. Soha többé nem akarok annyira visszahízni. Hajlamos vagyok rá, ezért figyelnem kell. Ennyi. Arra gondolj, hogy kaptál egy lehetőséget, amitől lefogytál. Utána csak annyi a dolgod, hogy ne kezdd újra tömni magad.
2007. szept. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A mennyiségre mindneképp figyelj oda, bármit ehetsz, de ne egyél többet, mint a 90, illetve 180 nap alatt! S persze azért az a bármi sem bármi, hisz ha pl eddig nem ettél kenyeret, aztán a diéta után újra elkezdted enni, akkor nem csoda ha visszajönnek a kilók! Másik példa: diéta alatt mozog az ember, utána meg nem - ez nagy hiba! Az ilyen emberek ne lepődjenek meg azon, ha visszahíznak! Az előttem szólóval teljesen egyetértek!
2007. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!