Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 100 kilós 18 év alatti gyerek...

100 kilós 18 év alatti gyerek vagyok, nem érdekel mennyire egészségtelen ez a diéta nekem, elkezdtem aktívan sportolni. 90nap után kb mekkora változás várható nálam?

Figyelt kérdés
2007. szept. 20. 00:24
 1/7 anonim válasza:
100%
90 napos dietaval kapcsolatba nem tudok segiteni,mert nincs tapasztalatom.Az a lenyeg hogy akartero kell a lefogyashoz sok mozgaz ,nem a konditermekrol beszellek ,barmit csinalsz csak sokat mozogjal,kerekparozas az jo dolog!Mikor eszel probald ugy amennyit eddig ettel annak a felet egyed!egyik naprol a masikra szerintem durva ez a 90 napos dieta!
2007. szept. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Ez a diéta nem egészségtelen, jól tetted, hogy eszedbe jutott elkezdeni. Én szülés után 20 kilót fogytam, ami annyit jelent, hogy 80-ról 60-ra, ami az eredeti súlyom volt, de akinek több súlyfeleslege van, az többet is fogyhat ezzel a módszerrel. Hallottam olyanról, aki a 90 napossal 35 kilót fogyott, persze napi rendszeres sporttal kiegészítve. Sok sikert!
2007. szept. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm 110 kilóról fogyott le 92-re, tehát neki is volt miből! Sokból könnyebb fogyni. Helyesen teszed, hogy sportolsz, neked is sikerülni fog elérni a célodat! Kitartást és eredményt kívánok!
2007. szept. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért az egyért nem ajánlanám a 90 napos diétát ha még nem vagy 18 éves (tehát fejlődő szervezet vagy), mert a fejlődő szervezet számára nagyon fontos, hogy elegendő mennyiségű fehérjéhez és kálciumhoz jusson (amit főként a tej tartalmaz), és nem biztos hogy a négynaponkénti egy fehérjenappal a szervezeted hozzájut a megfelelő mennyiségekhez... Megpróbálhatsz diétázni másképp is: ne egyél kenyeret, péksüteményt, édességet, fogyassz sok gyümölcsöt, zöltséget, sovány tejet, a vacsora időpontját tedd mondjuk maximim este 6 órára, és ami nagyon fontos, hogy sportolj sokat! :) Ez egyébként nagyon dicséretes, hogy elkezdtél sportolni, igazából ez a legfontosabb ahhoz, hogy sikerüljön fogyni! Sok sikert!
2007. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy túlsúlyos fiatalt, Ő is ezt csinálja, nem okoz számára gondot. Az a gyermek aki tejérzékeny, egyáltalán nem fogyszthat tejet és tejterméket de calcium mással is pótolható. Szerintem nem fog a szervezetben hiányérzet kialakulni, lévén, hogy ahhoz huzamosabb időn át egyhangú táplálkozás szükséges, lásd az afrikai gyermekeket. Itt ez nem áll fenn. Nekem a barátnőm is a 100 Kg-nál ijedt meg és kezdte el a diétát, sportolás nélkül 24 kg ment le, ennél több nem is jó a 3 hónap alatt, de a spotolással átalakul a formád is.
2007. szept. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Változás tuti lesz, én is ezt csinálom, hajrá, szurkolok neked, csak fel ne add, hidd el megéri!
2007. szept. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, sikerült végül fogynod? Akár ezzel a diétával, akár másikkal?
2020. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!