Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Bundáskenyeret csak a 91....

Bundáskenyeret csak a 91. napon ehetek? Ill. barna kenyérből kicsit lehet esetleg fehérje napon a tojás miatt?

Figyelt kérdés
2007. szept. 20. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Az a baj, hogy még ha a bundáskenyér bundájába kizárólag tojást és tejet teszel (és lisztet nem), akkor is olajban kell kisütni, és elég zsíros, olajos étel... Bár egy szelet kenyeret meg lehetne enni fehérjanapon, és a tojás+tej is stimmel, de én az olajossága miatt nem ajánlanám egyáltalán egyik napra sem... Majd a fogyókúra uránra... akkor is mértékkel.
2007. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Nálam a bundáskenyér bundája csak tojás, egy kis sóval. Tehát úgy gondolom, hogy ilyen formában eheted fehérjenapon, hiszen egy szelet kenyeret akkor is ehetsz. Ha forró sötőben, tepsiben sütöd meg a bundáskenyeret, akkor meg egy csepp olaj sem kerül a tányérodra, de szerintem ha hirtelen, olajban sütöd ki, akkor sem vészes az olajmennyiség. Jó étvágyat kívánok!
2007. szept. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Úgy van, ahogy fentebb is írták.. de egy költői kérdés: a húst is kisütjük valamiben, tehát azon is marad olaj, akkor miért veszitek külön a bundás kenyeret? :) lehet valamivel több marad rajta, ok.. de a diéta nem arról szól, hogy mindent vonj meg magadtól, hanem, hogy tanuld meg és szokjon hozzá a szervezeted a kevesebb ételhez, és az egészségesebb táplálkozáshoz. Így nyugodtan meg lehet enni azt az 1 szelet bundáskenyeret.. hisz, ha a diéta utánra hagyunk mindent, lehet túlzásokba esünk.. és visszajönnek a kilók!
2007. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Véleményem szerint egyetlen szelet bundáskenyér belefér, csak tojás panírral, kis olajban. Én ugyan ilyesmit nem ettem, de nem gondolom, hogy ez elronthatja a diétád.
2007. szept. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!