Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Elkezdi velem valaki hétfőtől...

Elkezdi velem valaki hétfőtől a 90 napost? Júni.10től

Figyelt kérdés
egy barátnőm 20 kilót fogyott vele.elhatároztam hogy hétfőtől én is elkezdem.Valaki velem tart?
2013. jún. 6. 19:44
1 2
 11/18 anonim válasza:
Veled tartok!!
2013. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
ha gondolod privátban csinálhatunk recept cserét,tanácsokat stb :)
2013. jún. 11. 15:46
 13/18 anonim ***** válasza:
22%

Írjátok már itt hogy miket esztek.


Nagyot röhögnék ha tolnátok mondjuk a tésztás kajákat, és fogynátok. Persze lényeg hogy jó legyen nektek.


Arra azért vigyázzatok, hogy fogyás és fogyás között is van különbség. Vékony-zsíros-pocakos állapot lehet hogy kilógrammban jól mutat, de a strandon már nem. Márpedig a legtöbb fogyókúra ilyesmihez jó csak.

2013. jún. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nézd.elég jó tapasztalatokat hallottam már erről a diétáról,úgy kezdtem hozzá,hogy sokat olvastam utána,barátnőm is adott tanácsokat.keresgélek recepteket,pl mindmegette.hu-n vannak külön felosztva receptek.kenyér,cukor teljesen tabu.de persze mindenkinek van saját véleménye.engem nem izgatnak a negatív kommentek,aki csak baugatás ként kommentel,az legyen szíves el se kezdje.köszi
2013. jún. 11. 22:06
 15/18 A kérdező kommentje:
2013. jún. 11. 22:09
 16/18 A kérdező kommentje:
ja és még annyit kedves művész...innentől kezdve ha nincs hozzászólni valód negatívumon kívül a témához,mellőzd ezt a kérdést kérlek.köszi
2013. jún. 11. 22:10
 17/18 anonim válasza:

Sok sikert fiúk, lányok! Én március 1. óta 20 kilót fogytam a 90 napossal!


Lehet, hogy nem a legegészségesebb diéta, de legalább működik!

2013. jún. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
91%

ÓÓ hát én abszolút csak POZITÍV vagyok. Eddig segíteni akartam, úgymond féltés volt bennem. Innentől már csak röhögök, egyétek betegre magatokat, én képes vagyok szórakozni is más szenvedésén, főleg ha kivívják. Tessék, ma vezető halálozási ok a szív-érrendszeri és a rák, és a lakosság több mint fele elhízott. Ehhez vezet a hozzánemértés, a beteges táplálkozás :D Vigyorogva, pozitívan írtam ezt úgymond bátorításképp, úgyhogy nem panaszkodhatsz hogy megint negatív hozzászólásom volt :D

Kérdés hogy tényleg bevállalod? Izgalommal telve várjuk az eredményeket! Sok sikert! (pozitívan;)

2013. jún. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!