Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szerintetek így jó?

Szerintetek így jó?

Figyelt kérdés
Naponta 2x eszek , reggel 7 körül és késő délután fél 6 körül. Próbálom úgy csinálni hogy reggel olyan 500 kalóriát este meg 600-700 kalóriát. Szerintetek ez így jó ha fogyni akarok? btw nem eszek semmi tésztát

2013. aug. 8. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:

NEM!

Legalább 4-5 kis étkezésed legyen.

2013. aug. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Reggelire ettem 3 virslit tormával , miután hazajöttem a melóból ettem egy adag spenótot 2 tükörtojással. Ezt hogy osszam fel?:D
2013. aug. 8. 09:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek egyéni anyagcseréje van. Ha a szervezeted arra van beállva, hogy kétszer eszel egy bizonyos mennyiséget, ez neked nem megterhelő, akkor jó. Ha most elkezdesz Piroska néni által javasolt módszerrel étkezni, át kell hangolnod az egész szervezeted, anyagcsere periódusod. Négyszer-ötször fogsz enni, mindig éhen maradsz, vagy kétszer-háromszor annyit fogsz enni naponta. Én egyébként vékony vagyok, de a gömbölyű lányokat szeretem. Nem is fogsz mással foglalkozni, csak azzal, hogy mest mit eszel, 1-2 óra múlva mit fogsz enni. Ha valakinek ez életcél, semmi akadálya.
2013. aug. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de arra neked nem igazán van időd, hogy munkába járj (... ha az egész napod az evés körül forog)! Az milliomosoknak való dolog, meg diákoknak, akiknek nem kell tanulni, mert vagy nagyon okosak, vagy nem is akarnak azok lenni.
2013. aug. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kicsi átugrottam egy-két dolgot, tehát:

Ha melózol, nincs időd egész nap az evéssel foglalkozni!

Az egész napos fogyókúra, milliomosoknak, diákoknak való!

2013. aug. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez mekkora hülyeség, hogy "az egész napos fogyókúra milliomosoknak, diákoknak való"!


Egyrészt milyen a nem egész napos fogyókúra?

Délelőtt fogyózol, délután meg nem?


Én pl. minden este elkészítem a másnapi kajámat (a reggelit kivéve), elosztom 4 felé, dobozokba rakom és napközben 3 óránként megeszek egy adagot.

És sem diák, sem milliomos nem vagyok!

2013. aug. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Milyen kaját szoktál csinálni amit 4 fele osztasz?
2013. aug. 8. 10:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Hús + barnarizs + zöldségek.

Elsőre lehet unalmasnak tűnhet, de nem az, mert egyrészt a ezerféle hús és ezerféle zöldség van, amit szintén ezerféleképpen lehet elkészíteni, nem beszélve a fűszerezésről.


Néha barnarizs helyett fehér rizst vagy sült krumplit csinálok (mert én így szeretem, tudom nem fogyókúrás, de nekem már nincs is rá szükségem).


A zöldségeket is kedvem szerint variálom, egyszer savanyúságként eszem, máskor salátát készítek, szintén máskor rizibizit, néha csak párolt zöldséget eszem köretnek (rizst nem).


Húsok közül is eszem, csirkét, pulykát, disznót, marhát (a halat nem szeretem).

Kedvem szerint grillezem vagy olajban sütöm ki, néha ledarálom és húspogácsát csinálok, stb.

A belsőséget is szeretem, főleg a májat.


Egyszer fogadásból 2 és fél hónapig csináltam, hogy minden nap mást ettem úgy, hogy a 2 és fél hónap alatt egyszer sem ettem ugyan azt.

Csak azért hagytam abba, mert a legjobban a csirkemellet szeretem barnarizzsel és párolt zöldséggel, amiből minden héten legalább egyszer eszek, de 2 és fél hónap után már nagyon hiányzott... :)

2013. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!