Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Rizseslecsó keményítőnapon?

Rizseslecsó keményítőnapon?

Figyelt kérdés

Hnap kezdek.. fehérjennap lesz, anyu vett mandarint banánt meg almát, azt eszem délig.. 2-3 fele eszek majd natúr csirkemellet, sima zöldsalátával... majd este ugnyanez max 6kor. ez idáig ugye jo?:D a keményítőnap oké h zöldségek meg minden de mégis konkrétan mit egyek?:S sütöbe olaj nélkül sütött krumplin gondolkoztam.. v rántottkrumplin.. hülyeség?:S

a szényhidránap meg a gyüminap jóval egyzserűbb (kitalálni a menüt:D)


sok jót hallottam a diétáról.. ha 60 kg körlvagyok és 45-50 akarok lenni menni fog?amúgy ti mennyire éheztetek a diéta alatt? mert ha telezabálom magam szénhidráttal.. az azért nem jo:D neten rengeteg anyagot végigolvastammár.. :) mellette elfogok járni kondizni és futni rendszeresen::) heti 4 szer.. kb. vágjak bele holnap?:D


2009. nov. 24. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Most azonnal felejtsd el azt a 90 napos hülyeséget, mielőtt teljesen tönkreteszed a szervezeted... Tudománytalan baromság, mégis túl sokan hisznek neki.
2009. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem vágj bele. Én ma tartok a 8. napnál és minusz 3 kg-nál:)))))
2009. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
70. nap és - 18 kg...egy percig nem éheztem és a rendszeres fejfájásom is megszűnt....ennyit a baromságokról....
2009. nov. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

A rántott dolgokat kikell iktatnod az étrendedből ha a 90 napost csinálod. Keményitőnapon lehet enni krumplit, rizst,hüvelyes zöldségeket (borsó, lencse , bab)., kukoricát stb...én zöldséges rizottot ettem tegnap :)

De szerintem a 60 kilóddal ne állj neki ( mondjuk nem tudom hány centi vagy), inkább mozogj többet, este már ne vacsizz , kevesebb szénhidrát ( kenyér, csoki stb)és pár hónap alatt leadod.

Én jóval több súlyfelesleggel rendelkezem szülés után (fiam már 1 éves), nekem pozitiv tapasztalataim vannak a 90 napossal. Igaz még az elején vagyok (7. nap) de jó a közérzetem és nem éhezem mellette.

2009. nov. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szíía!

Én nem egyszer próbáltam ezt az amerikai fogyókúrát...

Mikor legelőször csináltam, akkor 90 nap alatt lement 15-20 kiló, ha jól emlékszem, az első héten már 5 kiló... Viszont ezt a huszat rövid időn belül visszahívtam, sőt, még rászedtem 1-2 kilót.... Azóta mást is kipróbáltam, nem volt jó, mostanában megint elkezdtem, de nemnagyon haladtam Vele, max. fáradtabb voltam, nyűgösebb, éhesebb.

Alapjáraton nem vagyok az a nagyevő ember - ami sajnos az alkatomon nem látszik - nekem elég a napi 2 kisadagnyi kaja is, van, amikor délután eszem először, mert egyszerűen elfelejtek, de ez a fogyókúra szenvedés volt.

Úgy csináltam ,hogy:

1. nap: reggeli, gyümölcs - ebéd: (mivel suliban vagyok, nem tudtam és nem akartam magammal főtt kaját vinni9, ezért) egy szendvics ( valamilyen kenyér meg felvágott paprikával vagy uborkával) - vacsi: főtt kajak, tehát főtt csibemell vagy ilyenek kenyérrel és esetleg sajt.

2. nap: reggeli: gyyümölcs ebéd: konzerv vagy ilyen izé... üveges zöldség - vacsi: ugyanaz csak mondjuk kenyér is.

3. nap: regeli gyümi - ebéd: kakaóscsiga vgy vmi péksüti, kedvemtől függött - vacsi: tészta meg valami rá, illetve ettem egy csokit, mert szabad :D

4. nap: gyümölcs, gyümölcs, gyümölcs.....

Hozzáteszem sportolninem volt időm, tekintve, hogy örülök, ha 5-re hazaérek suliból, van, amikor fél 8 körül érek haza, idén érettségizem, és egyébként... fogytam.

Júniusban 1x ráálltam a mérlegre, megnéztem a számot, mondom ehh, persze, hogy nem mozdult le semmit, erre mire kiértem anyuhoz konyhába, leesett, hogy JÉZUSOM, h*lye vagyok, ugyanis egy tizessel többet képzeltem oda, és aztán visítva mondtam annyunak ,hogy B*sszus, fogytam 10 kilót!!! xD xD Aztán megint megnéztem, és tényleg :D .... nem tudom, hogy hogy csináltam, igazándiból semmit, csak néha felüléseztem, alapjáraton sokat rohangáltam suli miatt és ennyi.. :D Aztán nyáron elkezdtem ,hogy napi 500 felülés, 3.5 óra szobabicikli meg kargyakorlatok, és most minusz 12 kilónál vagyok, állítólag rohadtul meglátszik rajtam........ ^ ^

Szóval én már nem hiszek ebben a 90 naposban, sőt, alapjáraton a többiben sem, egyszerűen csak mozgás kell és életmód váltás.

Pápá, 17/L

2009. nov. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Most azonnal felejtsd el azt a 90 napos hülyeséget, mielőtt teljesen tönkreteszed a szervezeted... Tudománytalan baromság, mégis túl sokan hisznek neki."


Na, azért örülök, hogy vannak itt még olyanok, akik így gondolják. (mondjuk azt azért le merném fogadni, hogy az ellenzők között nincs egy túlsúlyos sem, nem tapasztalatból beszélünk, inkább csak tudományos alapokon nyugvó kételyeinknek adunk hangot. MERT EZ NYILVÁNVALÓAN EGY ORBITÁLIS BAROMSÁG!!!!)


De a kérdésre válaszolva:

Mandarinban, banánaban nincs semmi fehérje

Mandarin - főleg egyszerű szénhidrátok (édes íz)

Banán - főleg keményítő (szinbtén szénhidrát)

Zöldségsaláta - főleg keményítő, mondjuk abból se sok

Sütőben sült krumpli nagyon finom, és nincs benne zsír!!!! -> sok-sok keményítő, de legalább összetett.

A rántott kumplit felejtsd el, ha komolyan fogyni akarsz.


Szóval, én egy keményítő napot kezdenék banánturmixal ebédre valami lencsés cuccot ennék, majd vacsorára tepsiben sült krumplit. DE ez az egész olyan képtelen... egyszerűen lehetetlen csak egyféle tápanyagot bevinni, meg nem is látom semmi értelmét.


De mi a fenének akarsz fogyni? Szerintem ~60kg nem hinném, hogy sok, bár ez függ a magassággtól.


Nekem a diéta alatt olyan problémáim voltak, hogy nagyon fáradékony voltam: túrán egyfolytában le kellett ülnöm pihenni, pedig normálisan akár 50-60km-et is simán lenyomok, egyhuzamba. De mióta a barátnőmmel élek felhagytam a diétával, mert túl sok volt belőle a konfliktus.


De ezt a 90napos cuccott felejtsük már el!

2009. dec. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!