Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha lehet enni paprikas krumpli...

Ha lehet enni paprikas krumplit az ala lehet tenni egy kis olajat mert csak ugy nem lehet megcsinalni, fuszereket lehet enni pl vegeta?

Figyelt kérdés
Es ha fozok a gyerekeknek es hamegkostolom az etel hogy milyen az nagy baj pl:rizs, hus stb mert hat kell erezni hogy milyen az ize meg hat kis gyerekek ezt nem tudom? Ja es ha nagyon ehes vagyok ha eszem fott zoldsegeket barmelyik napon az baj? Kiveve a gyumi napon nem eszem csak gyumolcsot? Hm?
2008. júl. 14. 11:55
 1/2 anonim válasza:
21%
Nem értem a kérdést, most mire vagy pontosan kiváncsi??? Meg azt sem írod milyen fogyókúrád van. Így nehéz lesz jó választ adni.
2008. júl. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Szerintem tegyél nyugodtam egy pici olajat a paprikás krumpli alá.Zöldséget is lehet enni bármelyik napon. A kóstolásra nem tudok mit mondani nem tudod úgy csinálni hogy a gyerek is azt egye? Például a szénhidrát napon lehet csinálni tésztát akkor neki is adhatsz egyedül a gyümölcs nap amikor kell adnod valami mást a családnak, de például én ma grízes tésztát csináltam holnapra is marad így azt eszik a párom.

2008. júl. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!