Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Fogyókúrához tökéletes,...

Fogyókúrához tökéletes, müzliket, vagy ganoapelyheket ajánlani? CUKORMENTESET lehetőleg.

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogyókúrához ezeket nem javaslom.
2010. febr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Mindben van cukor és szénhidrát. Felejtős.
2010. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Spar-os zabpehely, a Pennyben és a Tescoban is lehet kapni cukormentes, finom müzlit, amiben nincs cukor. reggelire keveset (50-60 g) lehet enni. és kell is a rost miatt.
2010. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A rendes ételek jobbak, mint a műzli.
2010. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogyókúra alatt is kellenek ezek, ám szigorúan a cukor mentesek, spár zabpehely 200ft körül, müzli rengeteg van cukor mentes,magvakat is a naturokat, de csak keveset és főleg délelőtt pl:zabpehely főzve gyümölcsel reggelire,jótékony hatású a szervezetre és zsír égető.
2010. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vegyél sima zabkorpát, adj hozzá egy kis friss gyümölcsöt esetleg egy kis édesítőt. szerintem tökéletes reggeli (én forró vízzel csinálom és nem tejjel)
2010. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Lidl-ben van valami müzli, amiben nincs mazsola, emiatt kimondottan fogyúkúrázóknak ajánlják. Nem tudom a nevét, de valami vöröscsillag van rajta.
2010. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
norbis müzli, cukormentes...
2010. ápr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!