Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Keményítőnapon, megfűszereztem...

Keményítőnapon, megfűszereztem a kajcsimat egy nagy zacsi pizstáciával. Tegnap meg szotyit ettem. Szabad, nem?

Figyelt kérdés
Gyümölcs napon pl. általában szotyit eszem. Nem kellett volna?
2008. aug. 26. 16:28
 1/5 anonim válasza:
A szotyi azért nem jó, mert tele van szíradékkal és nehéz. SZerintem legalább is. Ha gyümi nap, akkor szigorúan az. Én még zöldségekkel szoktam feldobni az ilyen napokat
2008. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi az hogy kajcsi?zacsi?gyümi?

ne haragudjatok, de ilyen magyar szavakat nem léteznek.

-pontot is kaphatok!

jó fogyókúrázást mellesleg!

Magyarórára is járhatnátok

2008. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szabad - de veszett sebességgel hízni fogsz tőle.

Ez van: viccelni lehet, de ez a szervezeted nem érdekli. A kalóriabombákra hízással reagál.

2008. aug. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat! a kajcsi az kaja, étel...enni való, elemózsia élelem amit beviszel a szervezetedbe, vagy nemtudom, hogy hogyan írjam le,hogy te is megértsd! Nem azt kértem,hogy sértegessél! Jah, amúgy meg ötös vagyok nyelvtanból, ezáltal úgy érzem nincs szükségem külön órákra! A többi válaszolónak köszönöm! Innentől kiiktatom a szotyit és a pisztáciát. Remélem még nem késő.
2008. aug. 27. 13:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Magad kéne kioktasd hogy nem tudod rendesen használni az anyanyelved, igaza van aki beszólt
2008. aug. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!