Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szombaton fehérjenapom lesz,...

Szombaton fehérjenapom lesz, de szülinapi buliba megyek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hogy nézne már ki hogy "nekem ne tölts, ne szedj, diétázom". Szóval mit tegyek? Az megoldás ha nem vacsorázok?
2010. febr. 25. 17:52
 1/5 anonim válasza:
23%
mindeféleképpen legyél öngyi.. ez már kibírhatatlan:(
2010. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A helyedben vagy ennék mindenből egy kicsit( attól nem fogsz hízni) vagy válogatnék olyan kaját amit ehetek. Attól függ milyen szülinapi buli lesz, szendvicses, vagy főtt kajás. Egy szendvics belefér mert úgyis ehetsz 1 szelet kenyeret.Ha pizza lesz az nehéz ügy. Ásványvíz, vagy cukormentes ücsi.Ha nem akarok enni azt mondom fáj a fogam vagy nagyon jóllaktam köszi, nem bírok többet,vagy nem kívánok semmit...Én is csináltam a 90 napost sikeresen de ilyenkor volt hogy megszegtem.
2010. febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Hát én ilyenkor cserélni szoktam.

És utána böjt jön.Egyél mindenből keveset vagy husit salival és utána gyümi nap utána keményítő és szénhidrát így kimarad az a nap amikor rendesen ettél.

Kicsi süti is belefér.

Amúgy milyen napod van előtte???

2010. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gyümölcs napom volt előtte, egyébként leírom, ha valakit esetleg érdekel: ezen a partyn megfeledkeztem a diétáról (igen, ennyi az akaraterőm), ettem tortát, ittam alkoholt, stb. És mégis fogytam 2 kg-t!!!:O Szinte hihetetlen..
2010. márc. 8. 18:24
 5/5 anonim válasza:

:)

Semmi baj ha megszegted és amikor csináltam 3szor mind a 3 alkalommal valami buli becsúszott és az nem szabad kihagyni.:)

Csak utána folytatni kell ha még tart és fogyni akarsz.

:)

További jó diétát!

2010. márc. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!