Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogy fogyhatnék gyorsan 10...

Hogy fogyhatnék gyorsan 10 kilót? Ez kb. mennyi idő?

Figyelt kérdés
Mit kell ennem és sportolnom és mit nem szabad?
2010. márc. 9. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Figy... nem rosszból, de naponta 100-szor teszik fel ugyanezt a kérdést. Nem fogjuk újra és újra megválaszolni. Legyen benned annyi, hogy megkeresed őket!
2010. márc. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sok oldalt átnéztem. Egyben sem találtam normális választ. Mindegyiken ezek a válaszok vannak amit te ideírtál. És a te kedvedért nem fogom az egész időmet töltögetni keresgetéssel. Ha nem tetszik ne írj. Majd ír más. Ennyi. Bunkó.
2010. márc. 9. 13:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a kérdezőnek. Ez egy oldal, ahol kérdezni lehet, ha nem akarsz válaszolni, ne gyere be, ennyi.



Kedves Kérdező!


Én is ebben a cipőben járok. 3 hónap alatt megy le egészségesen 10 kg, kevesebbre ne számíts, mert vissza is fog jönni akkor. Én sok zöldséget, gyümölcsöt, tejterméket eszem. Húsból hal és csirkemell csak. Utóbbiakat salátával, párolt zöldséggel. Esténként pedig 30 percet futok minimum, ha nem is naponta, de hetente legalább 3 alkalommal. Ne egyél cukrot, én édesítővel pótolom, sem tészta, sem kenyér. Helyette pászka, abonett.


21/L

2010. márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi<3
2010. márc. 11. 13:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ma hallottam a 7 napos diétáról. Mindjárt rá is kerestem. Szerintem nem hangzik rosszul! Próbálta már valaki?
2010. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én próbáltam a 7 naposat és le is fogytam 7 kilót!csak ez persze nem volt maradandó...ha téyleg le akarsz fogyni lassan kell sajnos.
2010. márc. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!