Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Bizti h valaki feltette ezt a...

Bizti h valaki feltette ezt a kérdést de én felteszem még 1 x szóval diák vagyok és mitcsináljak akkor ha a víznap nem megy mert elég érdekes étlen menni suliba és akkor ezt a napot mivel tudnám pótolni vagy nagy baj h kihagyom a víznapot?

Figyelt kérdés

Ezt a diétát még nem próbáltam ezért kérdezek a kérdést ami hasonlóképp hangzott jelen pillanatban keresem, és léci olyan választ amiből valami tudást is nyerek. köszönöm

L/14


2010. márc. 23. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

sörnap!

és aznap ne menny suliba,



egy tanács

2010. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez a víznap dolog nem megy mindenkinek, és régebben nem is volt benne ebben a diétában.Hagyd ki nyugodtan,és folytasd a következő nappal.
2010. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De miért kell egy 14 éves kislánynak diétázni, ezt áruld el nekem! Menstruálsz már egyátalán? Hidd el nem bántani akarlak, de szerintem beszélj erröl dietetikussal, vagy a háziorvossal. Anyukád tudja? Tudod azért keserít el, mert habár most nem hiszed el amit mondok, de ezzel teljesen tönkreteszed a szervezeted, és mire betöltöd a 30 évet 100 kiló leszel, hanem több :( 29/N
2010. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hogy miért kell diétáznom? mert egyszerüen kövér vagyok ez az igaszság és a védőnő is mondta h nem ártana lefogyni mert az jobb ha a szívem megy tönkre hát nem és ha egyszer sikerül lefognyom én többé nem engedem h meghizzak számomra nagyon fontos h ugy nézzek ki mint a velem egykorú lányok elbírod képzelni milyen rossz ha más szemmel néznek rád vagy ha csúfolnak azért mert kövérvagy hát remélem ha még nem találkoztál vele akkor nem is fogsz mert rossz érzés... és azért nem ugy diétázom h fúú semmit nem eszek és kész hanem ha érzem h sok a gyomorsav mint most akk eszek pár db kekszet és kész a diéta nem feltétlenük koplalásból áll..
2010. márc. 24. 16:08
 5/9 A kérdező kommentje:
de azért köszönöm a válaszokat :)
2010. márc. 24. 16:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! 20:46-os vagyok. Sajnos tudom miről beszélek, mivel tapasztalatból írtam, azt amit írtam. 8 hónapos a kislányom és most vagyok 82 kiló. Mikor ilyen idős voltam, mint most te akkor egyik évről a másikra fogytam 10 kilót, de semmit sem csináltam. Egyszerűen átalakult a szervezetem. Hogy számokkal is pontosítsam. 62-ről fogytam 52-re. Aztán később 48 kiló is voltam, de még szintén semmit sem csináltam. Aztán egyre jobb lett az étvágyam, és nemhogy sportoltam volna egy kicsit, én is elkezdtem diétázni, és lám amit lefogytam nagy büszkén (nem azonnal, de mégis!!) kamatostul visszajött, és beindult a jojoefektus. Nem tudom, hány kiló vagy és mennyitől szeretnél megszabadulni, de én javaslom a norbi update-t és mellé napi egy óra gyors gyaloglást. Úgy fognak rólad leszaladni a kilók, hogy csak na, és mellesleg a barátnőkkel is lehet pletyózni séta közben. Később pedig a norbit is tarthatod.

Sok sikert!

2010. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csináltam a 90 napos diétát...én sose csináltam víznapot nem muszály ezt neked sem. Attól még a diéta működni fog!A kérdésre a válasz...:)
2010. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én 15 vagyok, és én is csinálom. Szerintem megtartom majd a víznapot, de azért viszek valami gyümölcsöt,mert mégis ciki ha korog a gyomrom :S Majd az első hónap utolsó gyümölcsnapja után csinálom,mert addigra állítólag egy kicsit könnyebb lesz. (Csak az első 1-2 hét nehéz) Sok sikert ;)
2010. márc. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én is már annyiszor próbáltam elkezdeni a viznapot és este8ig mindig sikerült átlagban,de utána annyira nem birtam magammal hogy annyira bezabáltam mindent,hogy pont olyankor jött össze a 2000kcal..:S
2011. nov. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!