Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha elérem a kívánt testsúlyt...

Ha elérem a kívánt testsúlyt még a 90 nap letelte előtt, akkor abbahagyhatom a diétát úgy, h utána még 90 napig délelőtt csak gyümit eszek és havi egyszer víznapot tartok?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha vissza akarod hízni amit leadtál, akkor abbahagyhatod. Ahogy a leírás is szól, 90 nap kell, hogy a szervezeted működése átálljon, és ha következő 90 napban nem hízol vissza 2-3 kilónál többet, akkor volt igazán eredményes a diéta. Máskülönben ripsz ropsz visszajön. Valószínűleg ez történne veled is.
2008. okt. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj a hangnemért, de ha elolvasnátok a 90 napos leírását, akkor egy csomó felesleges kérdéstől megmenekülnénk.
2008. okt. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én úgy csináltam mindent,ahogy a nagykönyvben meg van írva,mégis egy év alatt a lefogyott kilók dupláját híztam vissza.azóta rendszeresen mozgok,ehetek amennyit akarok,és egy hónap alatt fogytam annyit,mint az egész kilencven napos alatt.
2008. okt. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt az életformát (szétválasztás) folytatni kell ahhoz, h a siker maradandó legyen. Én legalábbis nem kockáztattam. nagyon ritkán, egy-két havonta megengedett egy kis kihágás. nem hiszem, h átáll a szervezet vagy ilyesmi. én kétszer csináltam. először 90 nap után abbahagytam, akkor szép lassan elkezdtek visszajönni. Aztán mielőtt felszaladt volna több kg, elkezdtem,és a szétválasztással (leggyakrabban a fehérjenapot tartom) több, mint egy éve tartom a súlyom.
2008. okt. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!