Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Virslit lehet fogyókuránál enni?

Virslit lehet fogyókuránál enni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 20:52
1 2
 1/11 Vak Bottyán ***** válasza:
21%
Mindenképpen hanyagold.
2010. máj. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Tudod mi van benne? Nem. Minden ilyen terméket hanyagolj! Csak azt edd, ami a természetben is megtalálható, nem feldolgozott cucc.
2010. máj. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Lehet. Az egyik leghatékonyabb, kevés kalóriájú kaja. (Párolt zöldséggel ideális fogyasztani, vagy felkarikázott paradicsommal, salátával). Az más kérdés hogy mi van benne... mert az is igaz!
2010. máj. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb nem akarok arra gondolni, hogy mi van a virsliben...Fogyokuras etrendem resze. Konnyen emesztheto es nem puffaszt, hozzateve finom is, ha a jobb minoseget veszed.
2010. máj. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de az igaz, hogy nem tudni miből van (de én is szeretem). Jó minőségűt vegyél.
2010. máj. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de akkor lehet főt tojást is?
2010. máj. 14. 09:31
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ehetsz virslit és tojást is! A lényeg a mérték!
2010. máj. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
50%
Attol fugg h milyet mert nem mindegy h mennyi a zsirtartalom benne.:)
2010. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is megváltoztattam az étrendemet néhány hónapja és a módszer, amit alkalmazok nálam nagyon hatásos. 4 hónap alatt 16 kilót fogytam éhezés nélkül. Az általam alkalmazott módszer szerint virslit nyugodtan lehet enni, de nem nyakló nélkül. 1 adag, 1 pár. A tojást is nyugodtan eheted, a lényeg, hogy a sárgája ne haladja meg a heti 4 db-ot, ugyanis annak nagyon magas a zsírtartalma. Ezt én pl. úgy szoktam "kijátszani", hogy külön választom a tojás fehérjét és sárgáját, nagyon kevés olajon jól megkevergetve teljesen megsütöm a fehérjét, majd a végén 1 sárgáját ráteszek, elkeverem és kissé lágyan hagyva kész is. Így lelkiismeret furdalás nélkül megehetek majdnem 3 tojást. A kenyeret már nagyon régen puffasztott búzával helyettesítem és nekem nagyon bejön. Nagyon fontos a sok zöldség fogyasztása, bármihez, mindenhez, amihez csak lehet. Most már lassan elérhető áron lesz a paradicsom, uborka, paprika és saláta is. Sok sikert!
2010. máj. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
48%
Ehetsz virslit, csak jól kell méregteleníteni. 1 hónap alatt 10 kg, és nem jön vissza. Jól hangzik. Nem kell éhezni, a lényeg, add meg a szervezetnek amivel működhet. Sajnos az ételeink tele vannak tartósítőszerrel, szintetikus anyagokkal, színezékkel, a zöldségekben minimális a vitamintartalom a savas föld, a gyomirtók, a műtrágya és a génkezelés miatt. Méregteleníts, nem mindegy mivel, de nekem ez a termék nagyon bejött.
2010. máj. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!