Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szeretnék egy kis segítséget...

Szeretnék egy kis segítséget kérni, szeretnék leadni 8-10 kg. a lehető leghamarabb. jó lenne kb.2-2,5 hét alatt? Nem baj ha brutális diétát és edzés programot kell végig figyek

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

13 nap alatt 8 kiló minusz.

Ezt csináltam 30 évesen, sikerült is, még többet is fogytam, aztán pánikbetegséggel kezeltek asztma helyett. A sok nyugtató meg sok vacak gyógyszerek segítségével 30 kilót híztam. Gondoltam így 37 évesen újra megcsinálom, hát 2 kemény kiló ment le. Sajnos a sport nem könnyű hogy mindig fulladok, szóval a diéta. Nem mindegy hány éves vagy, mi miatt híztál...

Biztosan állíthatom, ha nem vagy beteg elég ha lisztet cukrot kihagyod és lepörögnek a kilók és próbálj valamit mozogni.

2010. máj. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első válaszoló!


Annak idején hogy sikerült 13 nap alatt a 8 kiló? Nagyon érdekel, nekem 12 nap alatt kellene produkálnom valamit, de nem tudom mihez kezdjek.

2010. máj. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

első vagyok

[link]

itt van... amit változtattam, hogy csirkemellet és sertéscombot ettem, az összes hús helyett, ill. a zellert leveskockával főztem meg.

2010. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!