Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos alatt hogyan lehet...

A 90 napos alatt hogyan lehet enni? Én ugyanis nem bírom ki hogy egész délelőtt ne egyek, csak gyümölcsöt. Nagyot hibázok?

Figyelt kérdés
Régebben megpróbáltam a "hat után ne egyél, attól majd fogyni fogsz" dolgot, természetesen nem vált be, viszont a szervezetem teljesen átállt erre a táplálékbevitelre. Így reggel iszonyúan éhes vagyok este pedig alig- alig. Ráadásul a napirendem is olyan, hogy reggel ebédelek (persze előbb gyümölcsöt eszem, és utána 1 órával jöhet a kaja), 1 óra fele eszek egy keveset, és 3-4 óra fele megint egy keveset (fele- fele) alapon.Tehát 3szor eszem kb. két adagot, de persze nem tudom pontosan lemérni, este pedig semmit.Mégis úgy érzem a 90 napos szigorú diétához túl sokat eszem.Kipróbáltam azt is, hogy betartom a dolgokat és este eszem,de reggel akkor is nagyon éhes vagyok.Egyébként a szétválasztást nagyon szigorúan betartom, sosem bűnözök, és nem hibáztam még, és mellette nagyon sokat sportolok.Szerintetek drasztikusan változtatnom kéne az étrendemen, vagy így is beválhat a diéta? (egyébként rájöttem hogy nem szeretem a gyümölcsöket :) )
2008. okt. 30. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

nalam is reggel van a főétkezés.. nem tudom mikor kelsz, kezd reggeli gyumivel, varj 3 orat, es utana ebedelj.

és a vacsit oszd ketté, ha gondolod, hogy többször egyél.


sok sikert!

2008. okt. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor bele se kezdj ebbe a diétába!Mert ennek az a lényege,hogy délelött csak gyümöls(az már fél siker).Én is szoktam nagyon éhes lenni reggelenként,főleg mikor a családnak gusztusos melegszendvicset kell csinálni.Ilyenkor erőt veszek magamon és megeszek egy banánt és megiszok egy pohár 100%-os gyümölcslevet.Ez telít.Ki lehet bírni csak akarat és önfegyelem kell hozzá.Enélkül nem megy.Üdv:Sz
2008. okt. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az előző kommentet nagyon hasznos volt, bár nem úgy ahogy szánták.Először nagyon elszomorodtam, de aztán elgondolkodtam, hogy hé...méghogy nincs önfegyelmem!Egy évig voltam vegetáriánus, leszoktam a cigiről, a koffeinről, és a 90 napos előtt egy hónapig nem ettem szénhidrátot semmilyet,krumplit sem.Arról ne is beszéljünk milyen volt átszokni a 6 után nem eszem életmódba.Ritka jó akaraterőm van!!!Én nem megkívánok dolgokat, de nem ehetek jaj de nehéz. Nekem az a nehéz hogy remegő lábakkal és korgó gyomorral (szó szerint!tudjátok milyen ciki?) üljem végig az egyetemen az előadásokat, nem tudok koncentrálni, jegyzetelni.Egy hónapja csinálom a 90 napost, és a kommentelő hatására megtettem azt, amit eddig nem.Ráálltam a mérlegre.5 kilót fogytam, holott rajtam csak 10-15 kiló súlyfelesleg van.Ezért szeretném azt üzenni mindenkinek aki olvassa ezt a kérdést és a válaszokat:az hogy hogyan csinálod rajtad múlik, a lényeg hogy reggelizz gyümölcsöt és utána minimum 1 óráig ne egyél!És ne bűnözz!!!További szép diétás napot mindenkinek!
2008. okt. 31. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!