Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha meg vagyok fázva, akkor...

Ha meg vagyok fázva, akkor mézzel ihatom a teát?

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egézség prioritást kell élvezzen a fogyókúrával szemben, röviden: igen.
2008. nov. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Miért ne ihatnád? A méz a legjobb választás egészségesebb mint a cukor, és az édesítő. Persze ez magányvélemény.


Megfázásra mindig a citromos-mézes teát szokták ajánlani, jó melegen. De ne egy pohárral igyál egy nap hanem sokat, és akkor tényleg használ is :)

Ha viszont nagyon beteg vagy már akkor orvos is szükséges lehet.

Én szoktam inni a NeoCitrant és az is jó. ( betegtájékozatót olvasd el :))

2008. nov. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszoló vagyok ismét, ne haragudj nem figyeltem hogy fogyókúra a témakör.


Szerintem így is ihatod mézzel, a méz nem hizlal annyira, és nem napi egy üveggel eszel meg belőle :) Ez a kicsi nem számít, főleg amikor beteg vagy és a szervezeted le van gyengülve. Szedj c-vitamint is meg vitaminokat.

2008. nov. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj arra is,h.ne a forró teába tedd a mézet mert akkor méreggé változik,hanem ha lehült kb.60fokra!
2008. nov. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszolóhoz egy kérdés: Miért változik méreggé a méz, ha forró teába teszed? Csak mert érdekel. Köszönöm
2008. nov. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Erről én sem hallottam, hogy méreggé válik, biszont értelme nincs, mert kijönnek belőle a hasznos anyagok. Pl a citromból is elmegy a c-vitamin ha forró teába teszed.

Amúgy igen ihatod a teát mézzel, de fogyókúra szempontjából édesítésnek használhatsz szőlőcukrot, az nagyon hamar lebomlik.

2008. nov. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!