Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Víznapon is kell reggelizni?

Víznapon is kell reggelizni?

Figyelt kérdés
Köszi! :)
2010. jún. 24. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem inkább szopásnapot tarts!
2010. jún. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
úgy tudom,hogy nem.
2010. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de miért pont a reggeli jutott eszedbe. Mindegy. A lényeg, hogy nem lehet, a víznap arról szól, hogy csak folyadékot viszel be. ( Bár az értelmét nem nagyon sejtem ennek a diétának )
2010. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
nem, ha koplalónapot akarsz, akkor koplalni kell...mondjuk egészségtelen, meg nem ér semmit, de hát ki a franc vagyok én, hogy beleszóljak...
2010. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:
45%

Víznapon nem lehet reggelizni.

Ilyen hülyéknek, akik arra nem képesek, hogy egy ennyire átlátszó baromságot, mint a 90 napos diéta, ne vegyenek észre, hogy hülyére veszik őket, egyáltalán nem kell soha semmit enniük. Legalább meghalnak, és javítják a nemzet átlagintelligenciáját.

A keményítő mi? A gyümölcscukor mi? Nem szénhidrát? Általános iskolai kémia óra.

Fehérje csak 4 naponta? Miért? Az nem baj, hogy ettől a diétától nem fogyott a hájad, csak az izmaid épülnek lefelé.

2010. jún. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem véleményt kértem a diétáról, hanem normális választ a kérdésemre. azért tettem fel a kérdést, mert a diéta leírása szerint minden nap kell reggelizni. aki pedig a halálunkkal az átlagintelligenciát akarja növelni: akkor a lakosság kb. 1/4-e kihalna...

nagyon köszönöm a kedves és normális válaszokat! továbbra is várom a válaszokat azoktól, akik ezzel diétáztak.

2010. jún. 25. 08:34
 7/7 anonim válasza:
páfffff!!!! drukkolokkk
2010. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!