Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Szeretnék 4-5 kg le fogyni...

Szeretnék 4-5 kg le fogyni milyen diéta van erre?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok 160 cm és 60kg szeretnék 4-5 kg-ot leadni mert túl nagy lett a hasam meg minden úgy nézek ki mint ha terhes lennék.Igaz az előtt sokat tornáztam de mostanában már nem annyira mert sport iskolába jártam és most már testnevelést tanulok de már csak levelezőin.csak vizsga időszakkor kell be mennem.De jó lenne ha nem valami drága diéta lenne.De torna viszont lehet jó sok.
2009. jan. 12. 20:41
 1/10 anonim válasza:
60%

Szia,


Diéta mint olyan nincsen. Vagy megváltoztatod az étrendedet, és normális kaját eszel, és a szervezeted ezt pozitívan fogja értékelni és lefogysz, vagy szenvedsz egy hónapig, és utána ugyanúgy visszahízol mindent.

Olvasd ezt el, és fogadd meg az alaptanácsokat:


[link]

[link]


Minden Jót,


Berci

2009. jan. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Most ne haragudj, de nagyon felhuztam magamat. Hogyan vagy kepes 18 eves korodba feltenni egy ilyen kerdest itt azokutan, hogy testnevelest tanulsz, azt hallgatsz. Ne haragudj, de szegyeld magadat. Te, aki sportolo vagy, 4 kg-tol szeretnel megszabadulni, es kepes vagy itt megkerdzni. Kinevetteted magadat, ahelyett hogy te mint sportolo adnal jobbnal jobb tanacsokat a dietara es a sportra. Egy elsportolo nagyon is tudja, hogy mi az a dieta!!!! Vagy hazudsz, es sosem voltal az.

Szegyelld magadat, gondolj arra, amikor sportoltal, mit szokott az edzod mondani!!

18 eves vagy, de olyan vagy mint egy ovodas gyerek!

2009. jan. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocs de én tanácsot kértem és nem leszidást nahát de ilyennek a bunkó emberek.Már bocs szerinted jobb inkább a másikat bántani mint segíteni rajta.amúgy meg ha gondolod én adok neked egy jó tanácsot Próbálj meg 1 hetet az edzőm mellett és meg látod,hogy milyen szar.Szerinted ha olyan jó lenne az edzőmmel tornázni ide fordultam volna tanácsért?
2009. jan. 13. 08:05
 4/10 anonim válasza:
52%
Olyan dietát tudok javasol amiben csak csirket, halat, de diszno hust nem lehet enni. A tojast se szabad se sajtot, tejet. Sonkakbol is a csirkes, szoval ami csirkes dolog az jo. De ezzel sokkal tobbet is fogyhatsz ha akarsz. Par honap alatt en is 10kilot fogytam szoval jo dieta es ehen se maradsz. Sok szerencset ha kiprobalnad!
2009. jan. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát bocsi,de szerintem is alapból tudnod kéne mit tornázz!Szerintem kamuzol,mert ehhez nem kell edző, ha valaki ezt tanulja! Voltál pár edzésen nem igaz? Akkor most csináld magadtól !
2009. jan. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, hogy nem lehet tojást enni pfff... tele van fehérjével, azért nem ajánlják, mert nagyon megemeli a koleszterin szintet, szal, ha akar valaki enni ehet, de szerintem mértékkel!!!
2009. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Figyeljetek ide én nem fogok mindenkinek bizonygatni szerintetek ha nem azt tanulnék miért írnék ilyeneket ha nem hiszitek keresetek fel az egyetemet.Na de mindegy nem gondoltam,hogy ilyen emberek vannak valaki segítséget kér ti meg mindennek el hordjátok.2 idióta válaszolónak aki nem segíteni akar másokon ha nem mindennek le hordja őket.Meg hazugnak.A többieknek kösz a válaszokat.
2009. jan. 13. 19:57
 8/10 anonim válasza:
100%

Szerintem attól hogy valaki tanácstalan,és segítséget kér,még nem kell rögtön hazugnak tartani.Ő kérdezett,mi pedig elvileg azért vagyunk itt hogy választ adjunk nem pedig azért hogy fikázzuk.Ha nincs érdemleges válaszotok,inkább ne is írjatok semmit.Nem véleményt,hanem választ,segítséget kért.

A 4-5 kilótol megszabadulni nem nagy cucc.Kb két három hét alatt kényelmesen elérhető cél.Egyél sok rízst,párolt vagy sűlt zöldséget,és három naponta egy kis halat vagy csirkét.Napi rendszerességgel egy kevés fekvőtámasz és felülés vagy hasprés mellet gyorsabban leadod a felesleget mint gondolnád. :) Sok sikert.

Huncut József ;)

2009. febr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
lehet hogy tényleg terhes vagy!!! :D :D
2009. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
na jó, nem g.cizek, menj el futni, ennyi! ha sportoló vagy tudnod kell hogy ez jóóóó
2009. márc. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!