Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Mi a lényege at Atkins diétának?

Mi a lényege at Atkins diétának?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Magyarul:

[link]


Angolul:

[link]

2011. okt. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy koplalás nélkül,a diéta négy szakaszát betartva lefogyhatunk.
2011. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

*Az, hogy koplalás nélkül,a diéta négy szakaszát betartva lefogyhatunk.


Ha nem hagyjuk abba 1 héten belül a szénhidrátmegvonás okozta migrén miatt. Vagy mert észrevesszük, ha a depressziónk és dührohamaink elriasztják a barátainkat.

2011. okt. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Én csak a lényegét írtam le, nem azt hogy ajánlom is.

:-DDDDDDDDDD

2011. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
33%
hát, hogy lefogyj bakker! Ilyen barom kérdést!
2011. okt. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Meg Nem Mondom válasza:

Minimum szénhidrát Maximum fehérje. Csak annyi szénhidrátot eszel, hogy az agyad ne haljon éhen (értsd komolyan). Csak fehérje 3-4 hét után azonnal egészségkárosodás is lehet a sok fehérje miatt. A diéta után 3-4 hét zöldséggel gyümölccsel teli étrend, hogy megszabadulj a mérgektől amit a túlzott fehérje bevitel okoz. Hatékonynak mondják, de ha befekszel egy működő kazánba az is hatékony igaz bele halsz. Ez a helyzet az Atkinsel is, senkinek nem ajánlom rengeteg szerves és szervetlen mérget viszünk be így is erre rá jön az Atkins diéta, vese ás máj funkció elég könyen feladhatja.

Gondolom test építeni akarsz legjobb megoldás ha étrendedben megemeled a fehérje bevitelt és rendszeresen étkezel, valamint a gyakorlataid előtt és után bemelegítesz és ha úgy tetszik lemelegítesz min egy óra munka mindig csak annyit amennyit elbírsz. Nem kell egyből nagy súlyokkal nyomni. ha röhögnek rajtad hagy röhögjenek egy év múlva már senki nem fog. A külömböző kondi tápokat nem ajánlom, mert kétszer elmész bulizni haverokkal és benyomsz pár sört és máris össze estél akár 4-5 cm külömbség és ez exponenciálisan csökken. A természetes izom növekedés a leghatékonyabb és így leszel nem csak nagy erő kifejtésére is hanem hosszan tartó erő hatás elvégzésére alkalmas. remélem elég kimerítő volt a válaszom.

2011. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
Úgy tudom maga Atkins is belehalt a végén.
2011. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

nos,az egyik masik elottem szolohoz szolnek.jo lett volna ha elolvassak az eredeti Atkins konyvet es utana adnak tanacsot!

Atkins eleve azzal kezdi a konyvet ,hogy a legjobb az lenne ha mindenkinek lenne egy sajat kis farmja es megtermelne a szukseges zoldsegeket es tartana allatokat,de mivel ez nem lehetseges igy az elemiszer iparra szoritkozva probal tancsot adni. masik fontos dolog amit megjegyzet ,hogy mozogj!!!!! csak a dietaval nem leszel sikeres foleg nem hosszu tavon!!! es ami a legfontosabb!!! Atkins eleve szivproblemakkal szuletett es ezert alakitotta ki ezt az egesz etrendet,es igaz hogy a halalos agyan tulsulyosan halt meg de az azert volt mert

mar mindenfele tapanyagokkal tometek tele,hogy eljen meg egy-ket hetet, honapot.

maga az Atkis dieta(meg Atkins szerint sem) a legmegfelelobb a fogyasra de az eddigi legmegfelelobb es az igazan tulsulyosoknak jol johet ,hogy lefogyanak annyira ,hogy mozogni tudjanak!!!

errol szol az egesz! amugy csak sajat tapasztalatbol beszelve en havi (atlagban)7 kilot adtam le es lement a zsir a szivemrol es a majamrol es soha eletemben meg nem volt ilyen jo a vernyomasom es a cikorszintem!!!! De!!!!

ahogy Atkins is irta a konyveben (ha jol tudom meg a magyar kiadasban is benne van)ha barmi tunet ami konyvben le van irva jelentkezik akkor a ez a dieta nem ajanlott!


szoval a lenyeg mindenki aki fogyni akar

1. mozogjon, mozogjon, mozogjon

2. ha belefer kerulje a szinezekeket,tartositoszereket,es minden egyeb olyan dolgot ami nagyon sok szenhidratot tartalamaz(cukor,alkohol)....megjegyzem egyminimalis szintre szuksege van a szervezetenek ezert is irja Atkins ,hogy a 4.szakaszban minden heten 2-3 alkalommal egyel ,kenyeret cukrot,hogy szinten tartsd magad.ez nem azt jelenti ,hogy tiz szelet kenyer meg egy egesz dobos torta!


es ami meg legfontosabb...ne ilyen forumokon probalj masok tancsat 100%-osan betartani hanem ahogy Atkins is irja MENJ EL A HAZI ORVOSDHOZ EZ KERD KI A TANACSAT ES EGYUTT OLDJATOK MEG!!!!!


a legjobb pelda parom aki hiaba Atkinsezet a vegen mindi falasi rohamok jottek ra..aztan az orvosaval kialakitottak egy etrendet amimajdenm Atkins de par gyumolcs is szepel es igy az osszes(!!!) cukor gondja vagy ha ugy tetszik cukor ehsege meg lett oldva es folyamatos a sulycsokenese amelett ,hogy mozog is.minimum 45 perc heti 5 alkalommal !!!ennyi.

2011. nov. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az elozo vagyok ,bocsi az elirasokert kicsit kapkodtam !
2011. nov. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!