Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Próbálta már valaki ezeket az...

Próbálta már valaki ezeket az "Atkins zsemléket"? Milyen lehet?

Figyelt kérdés
3 tojásfehérjét fel kell verni, majd óvatosan hozzáforgatni 3 tojássárgája-75 g túró keverékhez, pár csepp édesítővel és fèl kk sóval, majd zsemlékrt kell belőlük formázni és 150 fokon kisütni.Elég laposak lesznek..szerintetek milyen? Próbálta már valaki? Az nagy baj lenne ha az édesítőt kihagynám? Nincs itthon.

2013. jún. 15. 06:36
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

1. szerintem finom lehet (nem próbáltam)

2. miért lenne baj, ha kihagynád az édesítőt?

3. saját megjegyzés: én nem túrót használnék, hanem valamilyen maglisztet, vagy tojás túrót. sokkal jobb hatású lenne mint a tehéntej-túró.

2013. jún. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

TaplalkozasHarcmuves: Mi a túró az a tojás túró? :) Tudom, hogy kreatív emberek mindenfélét csinálnak tojásból, meg mindenféléből csinálnak túrófélét, de tojás túróról még nem hallottam...


Kérdező: A fő kérdésre nem tudom a választ, én nagyon rég nem eszem túrót... Azt sem tudom, az édesítőnem miért kéne bele, tuti nincs semmi más szerepe, mint az édesítés, úgyhogy kihagyható, ebben teljesen biztos vagyok.

2013. jún. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát mi lenne. Tojásból készült (akár házilag) túróhoz hasonló étel.

[link]


Én kb.. nos lusta vagyok elolvasni hogyan készítik otthon a profik, tehát főtt tojásból csinálok tojáskrémet és salátára kenem. Tessék, túrós saláta és kész. ENNYI.

2013. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én szoktam csinálni, szerintem nagyonjó! bár eléggé ízetlen, de ha szendvicset csinálsz tök jó! szerintem mindenképp próbáld ki :)

tipp: én kicsit több túróval, de édesítő nélkül szoktam csinálni, és néha teszek bele egy kis lenmagot vagy szezámmagot is :D

2013. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!