Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Hogyan szedhetnék fel magamra...

Hogyan szedhetnék fel magamra izmot?

Figyelt kérdés

14.5 éves lány vagyok. 170cm magas, 53.5 kg.

Az érdekelne, hogy hogyan, milyen módszerrel tudnám magam izmosítani? Miket ajánlotok? Nektek mi vált be? Szeretek sportolni, mindig is sportos alkat voltam.. sokáig atlétikáztam. Most, hogy középsulis lettem, nem sportolok semmit.:S Minek kellene nekiállnom?


2009. nov. 25. 21:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
te nem véletlenül Gyebnár Vivi vagy?
2009. nov. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem a Pintér Nikoletta vagy véletlen?:)
2009. nov. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Anyu, te vagy az?
2009. nov. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Háát bocsika. Egyiksem vagyok... xD

Szóval jótanács?:D

2009. nov. 26. 17:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Fitness termeket látogasd szorgalmassan;)Ott aztán van választék..,aerobic,súlyzós edzés stb,amihez kedved van!:)
2009. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi az utolsó választ!:)

Csak az a baj, h faluban élek.. :/ És am suliba is máshová járok.. általában 3-4 re érek haza, és még kell tanulnom is. :S Szóval nincs időm visszamenni.. :(

Egyszer kétszer próbálkoztam amúgy már ienekkel is;):D

De azért köszi :)

2009. nov. 26. 20:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól,hogy falun élsz,még lehetne legalább egy közösségi házban egy kis kialakitott edzőterem,ahol lehetne sportolni...!Vagy otthon két vödröt(8L) félig teli engedsz vizzel és azokat emelgeted!:D
2009. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 General válasza:
Egyrészt edzhetnél a suliban, ha már onnan mész haza, és akkor már nem is vesz el plusz időt az utazgatás. De otthon is lehet edzeni, akár súlyzók nélkül, bár egy egykezes súlyzószettre érdemes beruházni. Több izomhoz bizony megkell erőltetni magad, de annál jobban fogod élvezni az eredményét. Van is erről egy kisvideó a body.builder.hu -n. És még mielőtt azt mondanád, hogy te nem akarsz testépítő lenni, akkor nyugi ahhoz sokkal többet kell dolgozni, mint ami neked szükséges. Sok sikert!
2009. dec. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
szerintem járj úszni... például heti kétszer, egyszer hétvégén, egyszer pedig amikor nem kell sokat tanulnod a következő napra.
2010. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Karate vagy egyéb harcművészet erőteljes fizikai alapozással indul, és visszatérő vendég, mert a technikák gyakorlásán túl szükség van erőnlétre. Nem leszel viszont tőle rondán kigyúrt, nem szélesedik a vállad és hátad, mint az úszásnál vagy evezésnél, így nőies maradsz, és az atlétikával ellentétben nem vékonyít el, ráadásul nagyon élvezetes sport.

Érdemes arra figyelned, hogy ált a ninjutsu kevesebbet foglalkozik erőnléttel, inkább technikai, úgyhogy nem leszel tőle izmosabb, erősebb

2010. máj. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!