Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Atkins dieta es edzesterv!...

Atkins dieta es edzesterv! Velemeny?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Foleg edzok, sportolok velemenyet varom! 12 kg-ot szeretnek fogyni minel hamarabb!:) az alabbit talaltam ki: atkins dieta es emellett hetfon,szerda,pentek es szombat futas (altalaban 6km-t futok) kedd, csutortok pedig itthon sifutogep karozas es hasizom:) szerintetek ezek mellett sikerelmenyem lesz minel hamarabb? 10 evig sportoltam szoval nem vagyok egy nagy plottyedt balna, de azert csak van rajtam 12 kg..:) nyar kozepeig letudom adni? Koszonom a valaszokat!!! 😘
2014. máj. 12. 17:55
 1/10 anonim válasza:
53%
Atkinst felejtsd el. Egyél normálisan, akkor menni fog. Sok sikert!
2014. máj. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miert?
2014. máj. 13. 11:23
 3/10 anonim válasza:
47%

Egyoldalú, túl sok benne a tejtermék és a fehérje. Elsavasít, csontritkulást, érelmeszesedést, depressziót okoz. Ha túlzásba viszed ketózist válthat ki, az meg nem igazán kedvez az izomépítésnek, meg úgy általában semminek sem. Szélsőséges diéta, az eredeti változatot semmiképp sem javaslom, de a könnyítettet sem igazán.

Arról nem is beszélek, hogy manapság a hús- és tejipar milyen mértékben van tele mesterséges aromákkal és adalékokkal, hormonokkal. És az se normális, hogyha sportoló ember létedre a szénhidrátokat számolgatod, hogy tuti ne legyen meg a napi 50 gramm. Beteges, és nem is igazán hatásos.

De persze a jogod eldönteni, ha mégis így akarsz étkezni.

2014. máj. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tommyy válasza:

futás,ugrálókötél,könnyű kaják sok víz :)

én így fogyok le ha meccsem lessz.és bevállik!

2014. máj. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
Kezdj el fuvet szivni ;))
2014. máj. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
Szmók vííd evri dély!!!!
2014. máj. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szia!:) Sok helyen olvastam már hogy ha edzéssel akarsz lefogyni akkor nem biztos hogy sikerrel jársz mert ugye az izom az nehezebb mint a zsír..és nem a kilók hanem a méretek számítanak!:) De persze edz nyugodtan mert jót tesz az egészségnek!!:)
2014. máj. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 petrucaszebi válasza:
sid futer hoiklongmakaroni hussal garleanu stefan cel mare habbudubalung abudabi
2014. máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 vsupermanv válasza:

Szia! Ha most kezdem az Atkins-et. Ha Te még csinálod? Ha igen, kérhetnék egy kis eligazítást, vagy esetleg nem csinálhatnánk együtt?

köszi

(e-mail címem: vvikike11@gmail.com)

2014. júl. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha ti saját magatok alakitanatok ki egy fajta dietat es elneveznetek majd ti.Olvassatok bongeszetek, kerdezetek dietetikusokat es a sajat izlesetek szerint alakitsatok ki etrendet.Ugyan miert enned meg azt a marhahust fove ha nem szereted?olyanok egyesek mint a kutyák, csak parancsokat tudnak kovetni, minthogy hasznalnak az agyuk...azt kellene megerteni hogy ha egy valakinek megfelelo ez a dieta nem biztos hogy masnak is jo.
2014. aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!