Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Mik a tapasztalataitok at...

Mik a tapasztalataitok at Atkins diétáról?

Figyelt kérdés
Mindenkinél beválik? Kevés (kb. 8 kg) súlyfelesleg esetén is látványos a fogyás? 1 hónap alatt kb. hány kg-ot lehet leadni vele?
2009. dec. 30. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én nem próbáltam ,de utánna olvastam a dolognak.Egyáltalán nem egészséges.A sok fehérjétől,és húsoktól érrendszeri megbetegedések lehetségesek.Bár nem hiszek el mindent amit olvasok,de halál esetről is tudok ami ezzel a diétával összefügghet.

Az egy buta tévhit hogy szénhidrát mentes étrendtől fogunk fogyni.Egészséges szénhidrátokat kell enni.Teljeskiőrlésű liszt ,zöldség ,gyümölcs ,magvak,diófélék.Mellőzni kell a finomitott cukrot lisztet,szénsavas édes ,rostos italokat,cukrozott tejtermékeket.

Nekem sikerült,eddig hét kilót fogytam,és csak annyit tettem amit leírtam.

Nem vontam meg magamtól semmit,néha egy szelet csoki vagy süti is belefért.

Nézdd meg a neten"lefogyni,de okosan"minitamfolyam.Öt naponta kapsz egy levelet,ami az okos fogyásról szól.Én azt követtem.Ingyenes állapot felmérést is csinálnak,ami nem csak a súlyodat és magasságodat kérdezi.

Sok sikert!

2009. dec. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
3 hónapig küzdöttem vele 1 kg-ot fogytam, mondjuk akkor összesen 5-öt kellett volna. Én úgy gondoltam, hogy 1 kg fogyásért 3 hónap (nekem kínszenvedés) sok.
2009. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!