Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Nincs orgazmusom és nem tudom...

Nincs orgazmusom és nem tudom mit tehetek a barátomnak ez rosszul esik. Lehet ezzel valamit csinálni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 30. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Nekem kb. 7 évig nem volt orgazmusom, mert túl gátlásos voltam. Először a férjemnek is rosszul esett, azt hitte, hogy ő a hibás, de sikerült vele megértetnem, hogy ő mindent jól csinál. Szerintem próbáld te is megértetni vele, már ha nálatok is így van. Ez az első. Utána próbálj meg lazítani, és ne görcsölj azon, hogy legyen orgazmusod. Mondom, nekem 7 évembe került, de ma már minden rendben, remélem neked nem fog ennyi ideig tartani, de kitartás.

Azonban ha úgy érzed, hogy a barátod is tehet róla, hogy nincs orgazmusod, akkor beszéljetek róla, te is mondd el bátran, hogy mit és hogy szeretsz.

2008. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
94%

Az egy fontos kérdés ilyenkor, hogy önkielégíteni szoktál-e, és akkor van-e orgazmusod. Ha olyankor rendben vagy, akkor segíts a barátodnak, hogy vele is sikerüljön.

(Elnézve a kategóriát: lefogyni nem fogsz tőle :))

2008. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Lefogyni tényleg nem...:-D


Ismerd a saját testedet, tudd, hogy neked mi a jó, és tényleg ne görcsölj rá! Mi 9 éve vagyunk együtt, és kb. 1 év kellett, hogy nekem is legyen közben orgazmusom, egyszerűen össze kellett szoknunk.

2008. júl. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha már a fogyókúra kategóriába tetted csatlakozom az előttem szólókhoz ezzel ténylegg nem fogsz lefogyni:)
2008. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
Nekem sincs orgazmuson, 3 éve élek szexuális életet (21 éves vagyok). Nem kell görcsölni rajta, majd megszokod. Én már rég túl vagyok azon hogy ezen parázzak. Ez van, nyugi nem vagy egyedül vele :)
2008. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
A rendszeres kiadós sex fogyaszt az orgazmus nem:)
2008. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
21%
Köszönöm a válaszokat:)Tyű hát igen a kategóriát kicsit el néztem:):):)Bocsi:$:)
2008. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha a kérdező válaszol, akkor az máshogy néz ki mint ha olvasó válaszolna. Dupla reged van?
2008. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
Öh aha dupla mert az első az nem jött össze :S De már az is jó:)
2008. júl. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
A türelem és megértés mellett még segíthet egy pszichológus is, aki feltárja az okait, hogy miért nincs orgazmusod, majd rávezet a megoldásra. Létezik párterápia is, ahova a barátoddal együtt mehettek. Sokat segíthet, de ha szeretitek egymást és nem görcsölsz, meg ő sem, akkor lehet hogy az idő megoldja :)
2008. aug. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!