Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Lehet keverni az Atkinst es a...

Lehet keverni az Atkinst es a regenort?

Figyelt kérdés
Van meg itthon egy uveg regenorom, es most Atkinsezek, de nem szeretnem, ha karbaveszne. Velemeny?

#Atkins dieta #Regenor dieta
2017. ápr. 18. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán, ha jól tudom, nincs cukor a regenorban. Mindenesetre nézd meg az összetevőket, van-e benne valami, ami az Atkins-ben nem javasolt.
2017. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Cukor szinte egyik dietaban sincs... nem a cukor miatt kerdeztem. A regenornal nincsenek olyan nagy megkotesek, mint az Atkinsnel. A regenorban nem lehet sajtot enni, de lehet kenyeret pl... ellenben keves sajtot az Atkinsnel igen, mig kenyeret nem. Ha hasznalom a regenor italt, akkor ne egyek sajtot, tejszint...? Mert akkor nem hasznal a regenor ital?

A tervem az, hogy csak reggel ehgyomorra innam a regenort, reggelire nem ennek az elobb emlitett etelt. Ebedre vagy vacsira viszont mar igen. Regenorosok... ezt lehet igy?

2017. ápr. 19. 00:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem, mi a problémád. Szerintem az Atkins diétát lehet tejtermékek nélkül is csinálni. Ha nagyon nem passzol össze a két étrend, én az Atkinsre szavaznék (inkább sajt mint kenyér), és ha szeded is tovább a Regenort, szerintem bajt nem csinál akkor sem, ha eszel pl. sajtot.
2017. ápr. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt :)
2017. ápr. 19. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!