Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » 3 napos kirándulásra megyek....

3 napos kirándulásra megyek. Atkinsezem, de mit vigyek magammal/egyek a kirándulás alatt?

Figyelt kérdés

LÉGYSZÍ A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJATOK, mellőzzétek a megjegyzéseket!!

köszí^^


2010. jún. 7. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Kirándulás... mit vigyél? Pufirizs.. ja és legyen vésztartaléknak csoki és chips.. egy kirándulásra kirándulni megy az ember :)
2010. jún. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is azt vinném magammal kirándulni amit az első válaszadó,habár egy fogyókúrázó ember nem ilyesmire gondolt most. Sajnállak komolyan,nem lesz könnyű végignézned,ahogy a többiek tömik magukba az édességet és a chipset,te meg eszed a salátákat:S Szerintem vigyél magaddal gyümölcssalátát,azt még a buszon is meg tudod enni(persze cukor nélkül),teljes kiörlésű kenyérből készíts fincsi szendókat,az nem hízlal annyira. Élelmiszerbolt biztos lesz valahol,ott majd frissen beszerezhetsz zöldségeket. Halasszendót is készíthetsz magadnak. Ezek jutottak eszembe hirtelen:D
2010. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szénhidrátot, mert össze fogsz esni különben....Atkins bácsi is erősen túlsúlyosan és kardiológiai problémákkal halálozott el
2010. jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jújj, hát elintézted magad


Én is Atkins-eztem fél évvel ezelőtt és még itthon is nehéz volt tartani, mivel szülőknek nem valami könnyű megmagyarázni, hogy miért reggelire csak tojást eszek és délben miért ragaszkodom annyira, hogy olajban süssem ki a húst


Szóval gondolom tisztában vagy vele, mi az Atkins , nem ? Mert nem úgy tűnik

Tudnod kellene, hogy csak hús, zsirok és max. 113 gr. sajt közül választhatsz, nameg a napi maximum 20 gr. szénhidrát, ami szinte semmi

Tehát egyszerű a választás, de baromi nehéz lesz számodra

Mondjuk szerintem felfogod adni, mert hogy fogsz a többiek előtt grillezett vagy rántott húst enni, hmm ?

2010. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is az Atkins híve vagyok.Ezért írok Önnek-Hát attól függ,hogy az első két hét elején vagy esetleg már tovább léptél?Ha ez utóbbi-akkor már könnyebb a dolog-hiszen ott a pontrendszer,ami tmutatót ad mi hány pontot ér-mit engedhet meg az ember két dolog közül.Ebből lehet választani.Higgye el kérem-ezt nem Atkins dolgozta ki-ezen dolgozott a NASA-tudományos kara.Márpedig nekik nagyon kell tudni,hogy mit ehet az ember akár 300napos űrutazás alatt.Slyprobéma miatt még nem szakítottak félbe

egy űrutazást sem..))

Én most fogyasztottam el jóízüen ehy tojásrántottát sonkával-1korpás zemlével.90 kilóról indultam egy hó alatt

leadtam 18kilót-azóta csak a tiltásokat tartom be.Cukorbetegségem,magasvérnyomásom meggyógyult-nekem bevált!Jó válogatást és kellemes pihenést kívánok-cukor nélkül..))

Tisztelettel

2010. jún. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18 kg egy hónap alatt?---gratulálok a lógó bőrhöz :S
2010. jún. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Atkins alatt szenyókat csomagoljon???nem tudják azt addig őrölni,h jó legyen ennek a diétának...Az más kérdés,h a kirándulás alatt tényleg nem ezen kellene törnöd a fejed.De próbálj rengeteg husit enni,és sajtot,salátát.Én terhesen, a 150km-es buszozáshoz is vittem magammal natúr,sült csirkemellet,salátát,sajtot.Úgyhogy ez megoldható.Az első napra talán még érdemes ilyeneket csomagolnod.A főtt tojásnak sem lesz baja 1 napig.Aztán sasold,h közeben hol tudnál frisset kapni.De ne tedd tönkre a kirándulásod,ha nem sikerül 2 napig tartani.Ezt most próbáld átvészelni,aztán utánna folytatod és kész.Inkább próbálj ne ártani csokival,és hasonlókkal.Sok sikert és jó szórakozást!
2010. jún. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!