Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » Miért szídja mindenki a dukan...

Miért szídja mindenki a dukan diétát?

Figyelt kérdés
Bár nekem nem kell fogyni, csak egyszerűen érdekel, mert az egyik legjobb barátnőm is el akarja kezdeni. Az ismerőseink közül többen is dukan diétáznak és nagyon dícsérik. Állítólag bajuk nincs tőle és nagyon szépen fogynak! Mégis mindenhol azt olvasom, hogy nagyon káros, de azt nem írják, hogy miért. Elvileg kell mellette szedni multivitamint, így a hiányzó vitaminok pótlása megoldott. Szénhidrát is van benne, hiszen minden nap kötelező zabkorpát enni... ja és a zsír; a kókuszolaj úgy tudom engedett, no meg ott van az is amit a szervezet lebont. Ráadásul a több szakasz során lassan visszaállítja a normál étkezést. Akkor miért is olyan rossz ez a diéta?
2013. márc. 7. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert egy értelmetlen divat hulladék


A fogyáshoz nem csodadiétákra van szükség,hanem mozgásra.Ezt a legtöbb ember nem képes felfogni és mindenféle diétát és csodaszert kipróbál,de mozogni nem hajlandóak.Inkább éheztetik magukat vagy egészségtelen h.lyeségeket szednek ahelyett,hogy elmennének egy uszodába vagy elmennének futni

2013. márc. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akkor jól írta 1. válaszoló, mert értelmetlen.


Mindennap zabkorpát kell enni? Miért, mi az ember, egy pocokhoz hasonló rágcsáló?


Csak annak a táplálkozásnak van értelme, ami valóban tudományos eredmények alapján működik, egyenletes vércukor és alacsony inzulinszintet biztosít. Fölösleges lektinekkel, gluténnal, autoimmun folyamatokat, gyulladásokat okozó anyagokkal nem terheli a szervezetet.. Persze ideálisan permetszermentes növényeken alapszik..


Egy Dukan diéta, még ha nem is rossz, de egy olyan b@romság után hogy zabkorpát kell enni, sok jót nem is lehet gondolni róla.


És a hatalmas kérdés: miért nem eszik barátnőd húsokat és zöldségeket? Ennyit kell elkezdeni, normális kaját enni, nem diétába foglalt hülyeségeket betartani. Zabkorpa..


Jajj, bárcsak ne olvastam volna, visszaállítja a normál étkezést? Azt a normál étkezést amitől elhíznak, cukorbetegek, rákosak lesznek az emberek? Hát mindjárt felhívom dr. Dukánt, és szerelmet vallok neki. Francia ürge? Vagy Brit?

2013. márc. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:)))))))) francia :) amúgy mi a gáz a zabkorpával? az oké, hogy nem vagyunk pockok, de végülis ártani nem árt, nem? Igazából arra lennék kíváncsi, hogy milyen szervi bajai lehetnek ha ezt a diétát folytatja... az nem rettenti el, hogy visszahízik, mert szerinte világosan le van írva, hogy az lehetetlen :S
2013. márc. 8. 11:50
 4/7 anonim ***** válasza:

és el is hiszi,hogy lehetetlen? mert akkor csak gratulálni tudok neki...

Nem hallott még olyat,hogy valaki éheztette magát,lefogyott és a dupláját visszaszedte?Az összes ökör diétánál ez van,nem értem ez miért lenne más...

2013. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem, az én tudásom alapján annyira nem rossz. Különösebben nem veszélyes, a dukan diéta nem koplalás, és a zabkorpa sem tekinthető károsnak. Nem kell félteni, mert sokkal rosszabbul is ehetne, de persze ehetne egészségesebben is.
2013. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát akármennyire is szidják, az én egyik barátnom 19kg-t adott le vele eddig....még van rajta legalább 10kg+ de a diéta mellett rendszeresen eljár kocogni szoval szerintem egy kis sporttal megspékelve hatásos!!
2013. máj. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokkal rosszabbak is vannak, ez tény. :)

Nem kétséges, hogy ha az ember elkezd odafigyelni rá mit eszik (mennyit?) akkor már elkezdhet fogyni ^^

2013. máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!