Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » Hogyan fogyjak leee?

Reka Toth kérdése:

Hogyan fogyjak leee?

Figyelt kérdés
meg viselt a költözés ... ezáltal fel vettem nm kevés kilót. és le szeretnem adni valami jó tanácsot ha tudtok (van kitartásom)de eddig semmi nm nagyon segített kérem a segítségeteket előre is köszönöm .

2014. ápr. 1. 22:03
 1/8 anonim válasza:
A fogyókúrát mindig az evés visszafogásával kell elkezdeni, aztán nem árt kicsit többet is mozogni, kertészkedni, tornázni például.
2014. ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Csökkentsd a kajaadagot, de semmiképp se koplalj, egyél napi 5x, iktasd ki a tésztaféléket és az édességeket az étrendedből. Mozgásnak heti 3x kocogás. :)
2014. ápr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
36%
ne egyél
2014. ápr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
44%
Vond ki a kenyeret, az élesztövel készült ételejet, a tésztàkat, a zsíros olajos ételeket, valamint az édességet az életedböl. Valamint ne egyél màr este 6 utàn. Segít az is ha vacsira csak negatív kalóriàs zöldségeket, gyümölcsöket eszel. Nomeg napi fél óra mozgàs is jó szolgàlatot tesz.
2014. ápr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 ... Értelmes.válasz. Még a végén anorexiás lesz.
2014. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:) minden nap 3 órát görkorcsolyázom az jó nm ?
2014. ápr. 3. 20:10
 7/8 anonim válasza:

attol függ menyit akarsz fogyni

én görkorizással fogytam 3 kg-ot

2014. ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Rágd meg jól az ételt. Nem viccelek. 75 kg voltam, egy nap gondoltam kipróbálom. 2 és fél hét múlva megmértem magam és 69 voltam. Megijedtem, hogy beteg vagyok hogy ennyire lefogytam. Aztán meguntam a kaja jól megràgását, hát egy hét alatt visszajött 3 kg. Pedig nem ettem se többet se kevesebbet. Még a csokit se hagytam el, meg semmit sem. Egyszer élek. Azt egyem amit szeretek. Kopogjam le, még sosem voltam beteg, csak megfázva voltam. Még annyit leírok, hogy minden nap mikor ráértem a telefonon a kedvenc zenéimre táncoltam. Gondolom az is segített a fogyásba
2014. ápr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!