Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleo kenyeret lehet kenyérsüt...

Paleo kenyeret lehet kenyérsütő gépben sütni?

Figyelt kérdés
A tények-tévhitek oldalon találtam pár receptet, de mindenhol az van hogy sütőben kell sütni.

2012. aug. 26. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Az nem kenyér, csak annak hívják. Ezért nem lehet.
2012. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, be tudod linkelni a receptet?
2012. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2012. aug. 26. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Köszi!:)


Ahogy olvasgattam, nem irja, hogy nem, es a zölseges kenyernel azt irja, apritoval is összeaprithato, igy sztem kenyersütögep is mehet.

Az (asszem) ayurvedas etkezesnel figyelnek ra, hogy tüzön sült/fött legyen az etel (tehat nem lehet üveglap/fözölapon), es ott apritoval, mixerrel sem lehet apritani, mivel "összetöri" az eredeti sejtkapcsolodasokat vagy ilyesmi. (Mig kessel vagva nem, kb ahogy a mikro is lerombolja a sejteket.)

2012. aug. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szoondiii ***** válasza:

valójában a hőkezelés módja majdnem mindegy.

hogy sütőben forró levegő éri a terméket, vagy kemencében a füstös levegő, illetve a kenyérsütőben a fém ad kontakt hőátadást csak a hőátadás tényezőit befolyásolja. apró különbségek lesznek, nyilván a kemencében sült ételnek más az íze is. de megfelelő egy sütő-gép, természetesen.

2012. aug. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bármelyikre kattintok, nem hoz be semmit...
2012. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szoondiii ***** válasza:

biztos nem mindegy milyen böngészőt használsz.

vagy új explorerrel próbálkozz, vagy google chrome-mal, firefox-szal, lehet jól működik a safari is..

2012. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Telefonról vagyok, lehet ez a baj...
2012. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!